Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked van legjobb barátod?...

Neked van legjobb barátod? Milyen ő? Mi érdemesíti őt arra, hogy a legjobb barátodnak nevezd?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 10:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Barátnőm a legjobb barátom is egyben.
2012. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Van:) 4évig eggyütt éltünk egy albérletben, õ a legjobb baràtnõm és az unoka tesóm is egyben:) nagyon szeretem, mindenben tàmogassuk és meg èrtsük egymást, csak egymàsra nézünk és már tudjuk mit gondol a màsik. Most sajnos külföldre költözött a munkája miatt, és ùgy néz ki ott is maradt mert meg ismerkedett valakivel akivel az esküvõt tervezgetik meg a közös jövõjüket. Nagyon hiànyzik de örülök h rà talàlt a boldogsàgra.
2012. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Van. Azonnal látja rajtam, ha vmi nincs rendben, félszavakból megértjük egymást, tényleg jobban ismer, mint én saját magamat kb., anélkül, hogy megmondanám, tudja, hogy mi lehet a gond nálam... mellette meg nagyon sokat elhülyülünk együtt, és jó vele lenni, ennyi :).
2012. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 evans ***** válasza:
Van legjobb barátom! nevvezzük őt most Simon-nak! hála a jó Istennek van kb 10 15 valós barátom de Simon az aki a legjobb. hogy mitől is legjobb bartát a legjobb barát: ő ismer a legjobban, és nincs olyan dolog amit neki ne mondanék el, mindent megosztok vele sőt volt olyan is hogy nyomasztott egy dolog az akkori barátnőmnek nem tudtam beszélni róla de Simonnak mindent elmondok mert megbízom benne 100%-ig!
2012. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Van és azért mert okos kreatív megmondja mindig a véleményét

ha kérdzem mert lehet vele nevetni mert elfogad a hülyeségemmel együtt

2012. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Van, nem is egy. Igazán mázlista vagyok ilyen téren. Habár mindkét legjobb barátnőm rettentően különbözik tőlem, ennél ellentétesebbek nem is lehetnénk :D De támogatjuk egymást. Na persze, ezt nem úgy kell elképzelni, hogy hármasban lófrálunk hanem én ismerem őket, ők ketten viszont annyira nem ismerik egymást, így nem is bízhatnak egymásban. Ha bármelyikük azt mondaná, hogy kidobtak otthonról, segíts nekem, azonnal indulnék, és hoznám magammal. És ez kölcsönös, tudom, hogy ők ugyanezt megtennék értem.

Imádom őket, és rettenetesen próbálok odafigyelni, hogy óvjam mindkettejükkel a kapcsolatot, hogy még mélyebb és még tartósabb legyen. Nehéz dolog, de megéri. :)


19/L

2012. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szita Imre válasza:

A legjobb barát az, akinek ismered minden hibáját, és azok-

kal együtt elfogadod olyannak amilyen! A jó tulajdonságait

pedig megbecsülöd és tanulsz belőlük!

2012. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!