Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ellentéte vagy megfelelője...

Ellentéte vagy megfelelője vagy a legjobb bnődnek/barátodnak? Melyik a gyakoribb, az h ugyan olyanok, vagy h ellentétesek és kiegészítik egymást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de fiú a legjobb barátom.

azt mondják nincs fiú lány barátság, nos mi ezt tökéletesen megcáfoljuk XD :D

egyébként teljesen egymás ellentétei vagyunk...

mint Petőfi(én) és Arany(ő) :D

2011. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

de ennek ellenére tökéletesen elvagyunk nem szoktunk veszekedni sem semmi :D

és mindenben számíthatunk a másikra..

2011. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

legjobb bnőmmel mi is így vagyunk...majdnem teljesen egymás ellentettjei vagyunk

én kicsit gátlásos vagyok,ő szinte egyáltalán nem(egyszerűen ki akarja élvezni az életet),és még sorolhatnám a különbségeket:D de egyszerűbb lenen azt felsorolni h miben egyezünk:D viszont ki egészítjük egymást.

2011. febr. 25. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

mi ellentétesek vagyunk nagyjából.

- én metal/ ő pop zenét szeret

- én nem szeretem a divatot/ ő igen

- én nem szeretek vásárolni/ ő igen

- én nem szeretem a sorozatokat és nagyon utálom a hollywoodi tinifilmeket/ ő ilyen téren nem igényes

- én nem szeretem az ékszereket és bizsukat (csak egy medál és egy pár fülbevaló, amihez kötődöm)/ ő nagyon is szereti a csili-villi dolgokat

- én zárkózottabb vagyok/ ő nagyon nyitott

-stb...


Amiben egyet értünk:

- nem akarunk gyereket vállalni/ abortusz kérdés

- szeretünk kirándulni

- hosszú hajú fiúk jönnek be (nekem a mackósabb metal arcok/ neki a kocka has is + követelmény :D)


Ennek ellenére barátnők vagyunk és nem veszekszünk.


21/L -21/L

2011. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi csak néhány dologban különbözünk a b.nőmmel...ő visszafogottabb, félénkebb, más zenéket szeret, de alapvető jellembeli különbségek nincsenek köztünk, szinte mindenben egyetértünk.
2011. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 habibi ***** válasza:

lány vagyok és a legjobb barátom fiú, aki mint a húgára tekint rám (egyke szegény). Nos ellentétek vagyunk nagyon,ő nagyon hirtelen, türelmetlen, lázadó, néha agresszív, birtokló. Amiben egyezünk az a makacsság. De jó kritikus is, ezért vagyunk olyan jóban.

ő 22/F én 18/L

2011. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát... nekem sokáig volt egy úgymond legjobb barátnőm, akivel már nem vagyunk jóban. Volt sok hasonlóság, de nagyon sok különbség is. Az ízlésünkben rengeteg dolog egyezett, viszont az évek múltán felmerültek elég nagy jellembeli különbségek, és végül is szerintem ezért nem vagyunk már jóban.

Van pár nagyon jó barátnőm, de nem gondolkodtam még azon, hogy egyformák vagyunk-e vagy sem. Illetve az egyikükkel szoktuk emlegetni, hogy milyen vicces, hogy szinte mindenben ugyan azt szeretjük (film, zene, könyv, pasi ideál, meg sok dolog még, olyanok, amik másoknak általában nem nagyon jönnek be), de szerintem nem ezek a leglényegesebb dolgok. Mármint nem ezek miatt vagyunk jóban, bár persze ezek közül sok dolog alapja egy jó beszélgetésnek. Inkább az az érdekes, hogy amikor beszélgetünk, sokszor ugyan abban a pillanatban, szó szerint ugyan azt a mondatot mondjuk ki :)

2011. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valójában az én esetemben ez marha érdekes, hogyha mélyebben elmerülök ennek fejtegetésében. :)

Én lány vagyok és van legjobb barátnőm is, viszont mindezek mellett egy legjobb fiú baráttal is büszkélkedhetek.

A lényeg az, hogy a legjobb barátnőmmel tökéletes ellentétei vagyunk egymásnak, mind külsőleg, mind pedig belsőleg tekintve. Mégis elválaszthatatlanok vagyunk évek óta és az esetek bő 90 százalékéban hatalmas az egyetértés köztünk.

(Azzal tudnék példálózni, hogy ő akarata ellenére is egy olyan jószívű,már-már túlontúl kedves ember,hogy nehezére esik egy rosszabb vagy agresszívabb szót szólni az embertársaihoz,ezért pedig baromi sokan kihasználják sajnos. Én vele ellentétben pedig egy olyan kegyetlen módon őszinte, nemtörődöm, laza életfelfogású, bunkó ember vagyok, hogy a személyem szeretetét ill. utálatát ritkán éri köztes érzelmi állapot. Vagy szeretnek, vagy utálnak.)

A legjobb fiú barátommal, viszont a szó szoros értelmében totálisan egyformák vagyunk. (a külsőt leszámítva persze)

Ettől eltekintve egyikőjükkel sem volt soha, semmilyen nagyobb horderejű veszekedésem vagy vitám. :)

16,lány

2011. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi is sok mindenben különbözünk:


- én nagyon ritkán sminkelek, ő mindig

- ő olyankor is kiöltözik, amikor én nem

- én a rockzenét szeretem, ő inkább a hip hop-ot és az R&B-t

- én jól érzem magam egy lepukkantabb kocsmában is, ő ettől rosszul van

- előttem mernek kicsit trágárabb vicceket mesélni a fiúhaverok, előtte nem nagyon

- nekem a borostás arc jön be pasin, neki a sima

- ő minden italt cukor ( és édesítőszer) nélkül iszik, én erre képtelen vagyok

- ő imádja a havat és utálja a kánikulát, én meg fordítva

- neki van kézügyessége és türelme tárgyakat kézzel készíteni, nekem egyik sem

- ő sokkal háziasabb nálam


Az értékrendünk viszont ugyanaz, és mindketten szeretünk röhögni és hülyéskedni

2011. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!