Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsémből meleg lesz? Tehetetle...

Öcsémből meleg lesz? Tehetetlenek vagyunk a lányossága eltörlésében.8 éves.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


5-en vagyunk testvérek.

1 lány 4 fiú. Lány 5 éves,az érintett 8,utolsó előtti 9 és én 13.

Mindig,de mindig csak a lánytestvérünkkel játszik,barbiest!!,babást,papásmamást,pónisat,minden csupa rózsaszín körülötte.

Amikor berendeztük tavaly nyáron a szobát,ő mindenképp a lánnyal akart egy szobában lenni,mert akkor neki is lehet sárga-rózsaszín fala és csillámos képei.Persze anyuék gyorsan kikúrálták,de csak rövid időre.

Suliban is verik,tiszta nyámnyila!!!-Az öcsém.Pedig az osztályban elég magas gyerek és viszonylag erős is,mivel sportol 6 éves kora óta.De mégis,ha valaki a "cukisága" miatt veri,se nem visszaüt,se nem szól..semmi,elkezd sírni és kész.

Amikor a szüleink néha elvisznek minket(leárazáskor) ruhát vásárolni,akkor mindenki 20-30 ezerre kaphat,amit csak szeretne,kivéve a kislányt-mert neki nincs teljes szabadsága ilyenkor és persze annak az öcsémnek sem,mivel mindenből lágy? vagy milyen színeket választ,semmi kapucni,oldalzseb,szuperhős,stb

Anyuék nem akarják pszihológushoz vinni :(,mert apám veréssel próbálja helyrehozni,amiben mi sem maradunk el,nehogy már kocsog legyen az öcsém,olyan megalázó,hogy farsang előtt mindenki elmondta ofőn,hogy ő mi szeretne lenni,erre csak az öcsém találta ki,hogy ő "Tündér akar lenni,egy lovon"-nem ment el a farsangra.

Szerintetek mi baja?


2012. ápr. 16. 18:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/182 anonim ***** válasza:
16%
Ne csodálkozz, egyedül van fiú, szerintem ez valamennyire azért normális, persze az nem jó, ha nem tud kiállni magáért.
2012. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/182 anonim ***** válasza:
0%

Ezt látja....

Ennyi lány mellett ez neki a normatíva.

Szerintem küldjétek el egy munkatáborba.

Na jó csak vicceltem.

2012. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/182 anonim ***** válasza:
92%
Első félreértetted, 1 lány van és a többi fiú.
2012. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/182 anonim ***** válasza:
92%
Nem ő az egyedüli fiú ahogy olvastam. Tényleg látnia kéne pszichológusnak, de azért ti is bevehetnétek néha fociba meg ilyesmibe. Amúgy lehet hogy azért húz annyira a húgotokhoz MERT Ő NEM VERI! A családotok férfi tagjaitól csak a verést kapja. A kislány és anyukátok nem üti, ezért húz a lányokhoz.
2012. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/182 anonim ***** válasza:
85%
miért írjátok, hogy ennyi lány mellett? azt írja, hogy 1 lány, 4 fiú
2012. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/182 anonim ***** válasza:
96%
szerintem az a baja, hogy ti és apátok homofóbok és veritek a gyereket...
2012. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/182 anonim ***** válasza:
97%
Még változhat. Ha apukád veréssel próbálja helyre hozni akkor csalődni fog, mert ha most nem fog ugy viselkedni ahogy szeretne, nagyon gátlásos lesz amikor meg "felnőtt" lesz akkor azt csinál ugy is amit akar.
2012. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/182 anonim ***** válasza:
97%

8 éves mi a csudát vársz tőle.

Azért apád se egy pszichológiai zseni, ha veréssel akarja megváltoztatni a gyerekét.

Az a baja, hogy van eg tapló családja

2012. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/182 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az a baja, hogy egy ilyen családban nevelkedik...

Pszichológus kellene de nem neki hanem a családnak.

2012. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/182 anonim ***** válasza:
96%
Jól értelmeztem? Apukátok veri ezért? Ez aztán a beteg felfogás... Én egy percig sem csodálkoznék, hogy az öcséd jelleme szépen lassan eldeformálódik. Ne hagyjátok, hogy verje! Álljatok ki érte, hiszen, testvérek vagytok! Anyukád is csak tétlenül nézi, ahogy a fater egy b*zit farag egy 8 éves fiúból? Ha van bennetek egy parányi falkaszellem, akkor védjétek meg!
2012. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!