Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, hogyan viszonyulta...

Meleg fiúk, hogyan viszonyultak otthon (szülők) ahhoz, amikor elmondtátok mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Milyen reakció fogadta azt, amikor előbújtatok, és elmondtátok hogy homoszexuálisak vagytok? Azóta milyen a viszonyotok pl anyukátokkal?

20/F meleg


2012. febr. 20. 14:18
1 2
 1/20 Dr.Sámán Samy válasza:
100%
Én bi vagyok és elfogadták teljesen. Ha férfi párom van, őt is bemutathatom. Persze ne úgy tálalt nekik lehetőleg, hogy hello szioka melegecske vagyok cuncanyucikám. Hanem normálisan ültesd le és mond el, hogy ez a helyzet. A konzervatívabb szülőknél előfordulhat, hogy egy kis sírás összeborulás lesz de ez természetes :)
2012. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Volt összeborulás, és sírás. Azóta pedig mintha hírzárlat lenne. Kerüljük a témát, konkrétan egy szót nem beszéltünk róla több mint 1 éve. Nekem ez kellemetlen. Lelki vívódást okoz.
2012. febr. 20. 14:26
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk nálunk sem kerül szóba hogy heteró vagyok, szóval nem kell szerintem ezen aggódni.


Pl. tegnap sem jött be apám hogy... Te mocskos heteró. Pedig nem volt józan.

2012. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dr.Sámán Samy válasza:
98%

Az ő helyzetüket is megérthetnéd. Unokák stb nem lesznek. Aggódnak, hogy emiatt nem lesz boldog életed, amit szerettek volna, hogy elérj...

Az, hogy nem beszéltek róla az ne okozzon problémát. Arról se beszéltek, hogy ők hogyan szeretkeznek stb és arról sem, hogy ha csajod lenne, azzal mit teszel. Éld az életed és ha megismersz valakit, akit érdemesnek találsz arra, hogy megismerjék, akkor mutasd be nekik.

2012. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Magyarországon fogadhat örökbe meeleg pár gyereket?
2012. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Aggódnak hogy nem leszek boldog? Úgy biztos nem, ha - ugyan elutasítást sem, de - támogatást nem mutatnak. :(

Komoly válaszokat kérnék, az Istenit már, ez egy komoly kérdés.

2012. febr. 20. 14:45
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki aggódik hogy esetleg nem lesz boldog a gyereke, de bele fognak törődni.
2012. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha normálisak a szülők, és tényleg szeretik a gyereküket, akkor elfogadják olyannak amilyen, és bár megbocsáss, de ez a te életed, nem a szüleidé. Semmi közük ahhoz, hogy kivel bújsz ágyba, gondolom a csajt vinnél haza, ott sem osztanád meg az intim dolgaidal a kedves ősökkel.

Az meg, hogy a társadalom mit tart normálisnak csupán nézőpont kérdése, relatív.

Férfi-nő: két ellentétes nem, soha nem értik meg egymást, állandó vita, sárdobálás, pampogás. stb stb.. Kell ez???

Férfi-férfi: totálisan egyenrangú kapcsolat, minden téren.


21/F

2012. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de valahol a pubertáskor környékén volt anyámnak egy olyan megjegyzése, hogy nem is tudja, mit csinálna, ha b**i lennék, biztosan öngyilkos lenne szégyenében, de előtte még kitagadna, elzavarna. Szóval szerencse, hogy nem lettem az. :-) De nagyon át tudom érezni a kiközösítettek helyzetét, szóval hajrá, hátha megoldódik.
2012. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 konnerth válasza:
100%

Én kaja után az asztaltól mindig elszoktam menni rögtön...Aznap nem mentem és amikor mindenki befejezte akkor közöltem velük hogy van egy "kis gondom" (ennél a résznél hadováltam mindent mert nem tudtam jó szót találni...most sem ment). Aztán elmondtam nekik hgy nem a lányokat szeretem. Azt mondták hogy tudták és ahogy rákészültem erre a beszélgetésre rosszabbat fogk mondani. Azt hitték drog függő lettem. Nem vagyok az. Aznap még mindent megbeszéltünk erről a témáról. Pár hét múlva anyám szomorú volt és nővérmmel bement szobájukba...halottam hogy sír, bementem és elmondta hogy azért is sír mert rohadtúl megnehezedik az életem. De akapból mind a ketten el fogadtak :)

Nálun nem tabu a téma...sőt, minden kérdésemmel hozzzájuk fordulok(mondjuk nincs sok)

16/f meleg

2012. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!