Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elkerüljem...

Mit csináljak hogy elkerüljem az itthoni vitákat, és nyugodtabb tudjak lenni?

Figyelt kérdés
Arra kényszerülök hogy 70 év körüli nagyszüleimmal éljek, akik ugye nem igazán az én korosztályom. És hát 16 éves lettem néhány napja, kamaszodok, és persze hogy lázadok minden ellen, és még normálisnak is tartom ezt a nézetet de nagyszüleim nem nagyon és elég sokszor van ebből vita, el lehet ezeket kerülni valahogy? És az ez által fel gyülemlett dühött miképp vezessem le? Azt még hozzá kell fűznöm hogy mamám olyan hogy szeret minél több dologról tudni amit csinálok vagy velem történik, illetve a drognak ciginek és italnak nagyon ellene van! inni ritkán iszok, alkalmakkor, cigizni meg még annál is ritkábban, ha szívok akkor mometos vaníliás szivarkát, drogokhoz pedig eszemben sincs nyúlni! És járok harcművészetre de az csak pillaatnyi segítség. Mit tegyek? Én megyek tönkre az ilyen vitákban ami nekem nem jó. Adjatok ötleteket legyetek szívesek, köszi előre is : 16/F

2012. ápr. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg a nagyszüleidnek, igaz tisztelettel, hogy nevelnek téged. Ez az, amit tehetsz. Gondolom, ha ők nem lennének, senkid sem lenne. Mellesleg a szüleiddel mi lett?
2012. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyámmal sac/kb 8 éve tartok semmi fajta kapcsolatot, van három felnőtt lány fél tesóm faterom (aki csődtömeg, gyakorlatilag majdnem alkoholista, havi 40-50 ezer között van a fizetése) van egy nagy néném és 2 felnőtt fiú noka tesóm, ők melettem vannak, ki amennyire tud..
2012. ápr. 16. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
A cigi és az alkohol belépő a drogok világába. Másrészt drága. Harmadrészt büntetendő, hogy ilyet kapsz bárkitől. Szokj le ezekről a saját érdekedben is! A cigi amúgy is károsítja az ereket (impotencia), és rontja a spermákat (nemzőképtelen leszel). És még büdös is.
2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen van valami abban mondasz, inni nem is fog szerintem, cigizni hát azt sem, mert valóban nem szeretem ha büdös a szám!
2012. ápr. 16. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom, hogy régi már a kérdés...mégis hozzáfűznék én is: nagyon féltenek ebben a kutya világban! Kérlek, ne légy dühös rájuk! És magadat se bosszants emiatt feleslegesen. Idős emberek, nagy felelősséggel! Gondolj egy kicsit bele, hogy életed végén még egy mamlasz kamasz miatt kellene aggódnod (bocsánat, nem megbántani akartalak!). Ha lesz majd saját gyerkőcöd, megérted! Nekem is mindig ezt mondták---és tényleg csak akkor értettem meg, amikor sajátom lett:-)!
2012. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!