Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek lányok! Milyen típusú...

Hölgyek lányok! Milyen típusú férfi jön be igazán? A pörgős és az aki teszi a dolgát és mindig lehet rá számítani vagy pedig a kicsit nyugodtabb típus?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindenképpen szét kell választani a két típust, akkor az akire mindig lehet számítani. De a legjobb az lenne, ha tenné a dolgát, amikor kell és lehetne rá számítani, de ha arra van igény, akkor nyugodt is tudna lenni. Szerintem a kettő között kellene lennie valahol félúton.
2011. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Az biztos, hogy az ilyen hímnemű lény igen ritka példány...
2011. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az első, mert én is ilyen vagyok csak lányban természetesen :)
2011. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő, a lényeg az egyensúly létrehozása és annak megteremtése ahhoz, hogy elnyerje a tetszésemet.

Szeretem azt amikor határozott, és tudja mit akar, van kellő önismerete és pörgős, nem lehet unatkozni mellette. De a nyugodt is tetszik, ami amúgy nem zárja ki a lehetőségét annak, hogy az 1. típus sem lehet néha nyugodt típus. =)

Tehát mindkettő tetszik, de inkább arany középút a legjobb.

2011. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Utálom a lustálkodó lassú víz partot mos férfiakat.

Én magam is gyorsan szeretem megoldani a feladatokat.

2011. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
A kettő keverékéről lehetne szó?:)
2011. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
olyan, aki ha kell nyugodt, ha pedig kell, akkor pörög és teszi a dolgát és akire mindig lehet számítani:)
2011. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Az első :) Imádom az ilyeneket :)

Ja és ha 40 év feletti és 190 cm magas, akkor hozzá is megyek :) :D

2011. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a pörgős nagyszájú pasikhoz húzok, de mivel eléggé visszafogott vagyok ezért sokszor sajnos nem vesznek észre, de volt már olyan barátom akit nagyon imádtam és nagyon pörgős volt, pont azért mert állandóan pörgött és mindig volt miről mesélnie.
2011. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az első van és elégedett vagyok vele. Szerencsére mikor punnyadnék kirángat belőle. Az előző pasim a második volt, sehogy se jutottunk egyről a kettőre.
2011. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!