Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem öket? Szégyenl...

Hogyan kezeljem öket? Szégyenlem, de kihozzák belölem az állatot szüleim.

Figyelt kérdés

Elöször is ki kell jelentsm, nagyon szeretem öket és nagyon odaadó szülök voltak mindig.

De... teljesen idegbeteggé tudnak változtatni percek alatt.

Vettek egy kenyérsütö gépet és megkért anyu, nézzek hozzá recepteket. Kérdeztem töle telefonon, hogy van e hozzá méröpohár, mert nekem úgy vannak megadva a mennyiségek. Ö meg csak mondta, hogy nézzek valami kalácsot, mert abba csak fehérkenyér van. Mondtam, hogy anyu, de figyelj rám, csak akkor tudok, ha ugyanolyan a méröpoharad. Van hozzá? Ö meg mondta tovább, hogy a receptfüzetben nincs édes recept. Mondtam, hogy légyszives, a kérdésemre válaszolj már. Erre elhallgatott 2másodpercre, majd újra kezdte, hogy valami mazsolásat..... káromkodtam,majd idegesen rácsaptam a telefont. Felhívtam apumat. Neki is feltettem lassan, tagolva a kérdést és megindokoltam, hogy míért fontos. Erre ö is elkezdte felsorolni, hogy mik vannak a receptkönyvükben. teljes kiörlésü, magvas...

Komolyan kivagyok. És ez a reagálás általában véve igaz a beszélgetésekre. Emiatt sokszor bunkó vagyok velük.

Van még akinek ilyen fárasztó családja van? Hogyan kezelitek?


2012. ápr. 17. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen vagyunk egy páran így .Mi is ezzel sokszor küzdünk,nap mint nap és nehéz a türelmünket kordába tartani.Én már már azt mondanám nekik,hogy figyelj anyu próbáld ki,aztán megtudod.És tovább lépek
2012. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vágd tarkón őket egy lazaccal.
2012. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor vagy sírok,vagy nevetek magammal.Bocs,de ezzel nem igazán lehet mit kezdeni,okosabbak nem lesznek.Az én apám is ilyen.50X elmondok neki valamit és egyszerűen nem réti meg.Feladtam.
2012. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

... Vagy vágd tarkón őket egy szívlapáttal...


Na amúgy nekem meg anyum olyan, hogy mondom neki többször, mert tudom milyen mindenre egyből 'Jaaj elfelejtettem" ma elmondtam neki:'anyu lécci vegyél habfürdőt,és fogkrémet, mert kevés van' Jóó Ő vesz, nem felejti el.

Persze, hogy elfelejtette: ) ... Ezért van, hogy sosem az utolsó pillanatban szólok, mert elsőre nem tudja megvenni.

2012. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint az Én anyukám !:D

Engem is , főleg mostanában , már minden alkalommal kiborít.

Mostanában már arra gondolok , hogy biztos az öregséggel jár, .......(képletesen az öregség)....amúgy 57éves



Ha telefonon beszélünk , azt szoktam , ha melegszik a szitu, - le kell tennem anyukám , mert .....


Ha személyesen , akkor előre jelzem , hogy sietek , aztán kialakul.Ha elviselhető maradok , ha nem akkor lelépek!


Tudom , hogy .....de meg van nekem is a kis életem a maga velejárójával és már nem nagyon bírom elviselni anyut.Viszont szerintem ez az elintézési mód még mindig jobb és kulturáltabb mintha leállnék olyanért vitázni , amit Ő nem is kötekedésnek szán , csak engem zavar!

2012. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Dettó... én is tök kiborulok rajta, de én eddig teljesen azt hittem, hogy csak ők ilyenek. Ezek szerint ez tényleg népbetegség 40 felett.


Ha kérdezek valamit tuti nem kapok rá választ, hanem teljesen másról kezdnek el karattyolni. Húgaimmal a hajunkat tépjük sokszor, persze utána mi leszünk a szemét hálátlan kölkök :D

2012. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
A kenyérsütőkhöz nem kell mérőpohár. A neten is megtalálhatod,hogy a mérőpoharad milyen kanálnak felelnek meg. Mielőtt háborogsz,nézz utána a dolgoknak rendesen.
2012. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudod az enyémhez méröpoharakat adtak. És ha a szükség nem úgy kívánja, nem esek neki lemérni, hogy az a pohár hány gramm liszt is. De örülök, hogy sikerült a kérdés lenyegét felfognod :D
2012. ápr. 17. 20:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Pont mint a tesóm! Az sem ért soha semmit. Szerintem ez vm rossz agyi kapcsolás.
2012. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebben odafigyelnek a kérdésedre, ha végigmondhatják a magukét.
2012. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!