Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Hogy...

Tudnátok segíteni? Hogy kezeljem a helyzetet? A szüleimmel nem tudok róla beszélni teljesen őszintén

Figyelt kérdés

Kétnapos osztálykiránduláson voltunk. Két csaj, akik nagyon bunkók, kijelentették, hogy nem alszanak velem egy szobába. A legszarabb ebben az, hogy nem a szemembe mondták, hanem a hátam mögött. Erre azt mondtam, oké. Én sem vágyom a társaságukra. Elfoglaltuk az ágyainkat, külön szobában. Ők bejöttek, lelökték a cuccainkat, merthogy ott ők lesznek. Jó nagy veszekedés lett, végül átmentek a második szobába. Ott volt fürdőszoba. Erre mi is rájöttünk, de csakazért se engedtünk. Az egyik nagyon jó barátnőm hozzánk került, mert nem fért be a másik szobába. Erre elkezdett bőgni. Mert velünk kellett lennie. Ehhez mit szóltok? Nem hittem, hogy így félre lehet ismerni az embereket. Volt egy másik lány akit az ofő rakott másik szobába, odamentünk hozzájuk. Néhányan bent voltak a nemkívánatos személyek közül is. Akkora fintorral néztek ránk, hogy komolyan mondom hányingerem lett. Amikor már nem bírtam, a barátnőmmel (az igazival) kimentem. Elkezdtem sírni. Önkéntelenül is. Egyszerűen nem bírtam ki. nem is ők érdekeltek , mert le vannak szarva. Azok érdekeltek, akik mind követték őket, mint a kutyák, máskor meg ott jópofiznak. Csak mert ők a menők ott kellett lenniük. Szarták le magasról, kinek mi esik jól.

Ebben a helyzetben viszont megmutatkoznak az igaz barátok. Az a 4-5 ember, aki igenis ott ült mellettem fél órán át, nem törődött a többiekkel. Nagyon idegesítő érzés volt, hogy tudtam, hogy sokkal jobb dolgokat csinálhatnának és mégis ott ülnek velem egy ilyen hülyeség miatt. Nemakartam sírni, tudtam, hogy nem érdemes. Hiába tudtam ezt, megmagyarázhatatlan, de akaratlanul is ez jött ki belőlem. volt egy fiú is, aki odajött, és megkérdezte, mi baj. Én csak ingattam a fejemet. Tök rendes volt, békénhagyott. Később elmeséltem neki ,mindent, és meghallgatott.

Ezután is folyamatosan csesztette minket , de ezt már tényleg hosszú lenne elmesélni. Most, hogy újra suli van , egyszerűen nem tudom, mit tegyek? Szóljak vissza, ne foglalkozzak velük, vagy valami mást? Kérlek, segítsetek!



2012. ápr. 12. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen csak ne foglalkozz velük.
2012. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Mindíg is utáltam a 2 napos kirándulásokat.

Sajnos nekem is lesz egy hamarosan.

2012. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Csak mi nők vagyunk olyan buták ,hogy mindenen hajbakapunk, furkálódunk és klikkesedünk.


Tegyél rájuk magasról, mert semmi olyan nem történt ami sorsfordító lenne. Tanuld meg kezelni az ilyen helyzeteket angolosan.

2012. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

"Csak mi nők vagyunk olyan buták ,hogy mindenen hajbakapunk, furkálódunk és klikkesedünk."


Ezt nőként kikérem magamnak. Egy NŐ nem viselkedik csitri módra.

2012. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 12. 16:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbálom, de nagyon nehéz egyáltalán nem foglalkozni velük, mert ha pl elfordulsz, akkor is kiröhögnek. Akármit csinálsz, kiszuperálják.
2012. ápr. 12. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
A fentit mondtam annak tükrében, hogy én is NŐ vagyok, pár osztályt túléltem, és a kérdező problémája nem új keletű.
2012. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

hány évesek vagytok? ki fogjátok nőni, ilyen mindenhol van

lesz még az életben nagyobb bajod is, szard le a kis pin@kat, meg sem érdemlik :) és örülj hogy vannak barátaid akik kiállnak melletted

2012. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ha zavarnak is és visszaszólnál nekik akkor is hagyd őket hidd el az őket jobban idegesíti hogy nem törődsz velük mint ha visszaszólnál hagyd őket és legyél a rendes barátaiddal nem érdemli meg az ilyen hogy hozzájuk szólj :D
2012. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, és tudom, mennyire igazatok van!
2012. ápr. 13. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!