Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ünnepeljük meg kevés...

Hogy ünnepeljük meg kevés pénzből a szülinapot?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz, ám párom dolgozik aznap is, sajnos. Arra gondoltam, mire hazaér, készítenék egy romantikus vacsorát. Eléggé spórolnunk kell, nem tudok költekezni. Étterem meg olyan szóba sem jöhet, így magam készítenék valamit.

Vannak ötleteitek, mit főzzek, hogyan teremtsek hangulatot kis pénzből?

23L


2012. ápr. 17. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyertyák, kiegészítő, díszek vannak otthon? Használd fel! Hogy mit főzz, nem tudom megmondani, mert nem tudom, mit szerettek, mire vagytok allergiásak, és a többi. 23 évesen gondolom már kipróbáltál egy-két receptet, főzz egy olyat, ami pénztárcabarát és szeretitek. Szerintem a hangulat nem a pénztől, hanem a hozzáállástól függ.
2012. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy gyümölcs tortát, piskóta alappal, pudinggal, és naranccsal a tetején./ Ez a legolcsóbb torta / és készíts egy finom rakott krumplit. Teríts meg szépen, és gyújts gyertyát.
2012. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az étel és a hangulat nem pénz kérdése. Főzd amit szeret és gyújts meg pár gyertyát. Mi sem járunk étterembe szülinapkor, de mi azért mert én utálom az olyan kliséket, hogy "évforduló, szülinap = étteremben evés". Minden pár étterembe megy ünnepelni, nekem nem a kajálás jelenti az ünneplést, hanem egy emlékezetes program, egy romantikus éjszakai séta, vagy egy hangulatos DVD pattogatott kukoricával.
2012. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rakd körül a kád szélét mécsesekkel, készíts be egy üveg pezsgőt, vagy vörös bort, gyújtsál meg egy füstölőt, engedj a kádba meleg vizet, és fürödjetek együtt. Utána egy remek masszázs, és...... kitaláltad?
2012. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb recept gyertyafény,(ha van lertetek egy szál tulipánt vagy valami virágot) a vacsora mellé, utánna forró habos fürdő megint gyertyafényben majd egykis maszírozás. :)

Ha az étel is kérdés lehetne tejberízs s amíg forró a tetejére szív alakú süti szaggatóval kakaópor szívet rakni.

Estleg gyárthatsz neki szexi kuponokat.

A kupont beválthatja nálad olyanok pl: jogosult egy masszázsra, egy pohár fagyira, ágybareggelire stb.

2012. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket! Nagyon jók mind! Valahogy nincs nagy fantáziám az ilyen romantikus dolgok terén, eddig nem is próbálkoztam ilyesmivel, de ideje elkezdeni.

Gyertyákat is kell valahonnan keríteni. Szerintem holnap körülnézek a boltokban.

2012. ápr. 17. 20:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai spagetti. vagy szimpla paradicsomos tészta. gyönyöruen lehet tálalni és olcsó is. tészta,paradicsom szósz füszerekkel meg egy kevés sajt, már csak a dekor kedvéért is. egy gyertya középre és meg is van. ha akarsz vehetsz egy uveg bort aztán elsoosztalyu a dolog
2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Rakd körül a kád szélét mécsesekkel"


Ne, a kád szélét ne! Én megégettem így a hajam...:( meg radiátorra se mert életbe nem pucolod ki belőle s mint a villám beleolvad. kézmosóhoz vagy tág pohárba a földre.

2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem lesz szülinapom. :) De mégis szeretném őt meglepni, szeretek adni. Hosszú, fárasztó hete lesz állandó hajnali keléssel, én meg jelenleg -sajnos- munkanélküli vagyok, tehát úgyis ráérek, nem érezném fairnek, hogy még ő ugráljon nekem, én meg úgyis szeretek tevékenykedni és ezzel a szervezéssel lekötném magam.
2012. ápr. 17. 20:43
 10/12 A kérdező kommentje:
A spagetti nagyon jó, úgyis minden hozzávaló megvan hozzá és szeretjük is.
2012. ápr. 17. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!