Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gonosz vagyok, hogy...

Nagyon gonosz vagyok, hogy irigykedem a nővéremre?

Figyelt kérdés

A nővérem nagyon szép és jó alakja van, amikor együtt sétálunk az utcán, vagy plázában akkor nagyon sok férfi megnézni.

Én meg irigykedem rá mert soha nem leszek olyan szép mint ő, mert egy csúnya kis béka vagyok. :(


2012. ápr. 18. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Természetes ez az érzés, de próbáld meglátni magadban a szépségeket:) Tökéletes ember nincs, Ő sem tökéletes hidd el. Mennyi idősek vagytok?
2012. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ő 19 éves én meg 12
2012. ápr. 18. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

12 éves vagy ugyan már ki az aki majd egy ennyi idős gyereket megnéz úgy mint egy nőt?!

Majd ha nagyobb leszel akkor rád néznek a fiúk.

2012. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én később is ilyen csúnya leszek. :(
2012. ápr. 18. 14:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj dráágáám!:)))

12 évesen még ne azon aggódj,hogy nem néznek meg a férfiak. A férfiak nem néznek meg kislányokat, főleg nem ilyen kicsiket!:) Pár év múlva hidd el, nem fogod elkerülni a figyelmüket, de egyenlőre ne ezen aggódj!:)

2012. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
12 évesen mindenki csúnya, majd 17-18 éves korodra kikupálódsz:D
2012. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
remélem :S
2012. ápr. 18. 14:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nővéred szép, neked is jó esélyed van rá! :) Még nagyon az elején vagy a fejlődésnek, rengeteget fogsz változni!
2012. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy gonosz, csak a testvérféltékenység kicsit túlteng benned és erősebb az irigységed, mint általában. Ez azért is van, mert te most kezdesz serdülni, amikor az ember azt veszi észre, hogy keze-lába hitelen megnő, nem tud semmivel sem mit kezdeni - és ott van mellette egy kifejlett (hozzá képest) nő.


Téged azért nem néznek meg, mert ő a rózsa, te még csak bimbó vagy. Várj szépen a sorodra. Gondolj csak arra, hogy amikor te leszel 20 éves, akkor ő már 27...Akkor téged néznek meg, és nem őt.


Addig is olvass sokat. Kamaszkori problémákra, viharokra nagyon kiváló gyógyszer az olvasás.

2012. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó, ha tudnád, hogy én hogy néztem ki 12 évesen.. :D Borzalmas, de ma már tuti biztos, hogy nem vagyok csúnya, nem mondom, hogy szép, mert ugye a szépség relatív, lehet, hogy van akinek nem tetszem, de a többség hangja szerint jó nő vagyok, úgyhogy nyugi! Amit nagyon ajánlok hogy járj sportolni ( ha még nem kezdtél) lehet hogy az elején szar lesz, de hidd el megéri, figyelj oda a kajákra, próbálj meg csinos lenni, nézd a trendeket. Most abban a korban vagy, hogy kialakítsd a saját személyiségedet és, hogy Te milyen szeretnél lenni. Találj példaképeket, esetleg lehet a nővéred is az, de mondjuk jobb, ha olyan akit nem ismersz közelről. Informálódj a világról, és lehet, hogy hülyén hangzik, de nézz sok filmet, mert a mai világban a film a legnagyobb művészeti ág, és erről mindenkivel el tudsz beszélgetni és jófejnek találnak majd. Próbálj meg alkalmazkodni az emberekhez és legyél érdeklődő. A lényeg, hogy ha nem is érzed magad annyira szépnek akkor is kívülre azt mutasd, hogy igen, Te magabiztos vagy! Hidd el amilyennek Te látod magad, olyannak látnak téged is az emberek.


Na, végülis ezt a kommentemet se nyomtam tele közhelyekkel :D De hát, ami igaz, az igaz! Szóval hajrá, én szurkolok neked :) Ja és eltudnád mondani miért érzed magad csúnyának? Csak, hogy azon tudjunk változtatni..

2012. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!