Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gonosz vagyok, hogy...

Nagyon gonosz vagyok, hogy irigykedem a nővéremre?

Figyelt kérdés

A nővérem nagyon szép és jó alakja van, amikor együtt sétálunk az utcán, vagy plázában akkor nagyon sok férfi megnézni.

Én meg irigykedem rá mert soha nem leszek olyan szép mint ő, mert egy csúnya kis béka vagyok. :(


2012. ápr. 18. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

'nézd a trendeket.'


Amit írtál az jó tipp, csak a baj ott kezdődik, hogy szinte akármilyen trendet megnézek, majdnem a Lady Gaga stílusról találni...Mármint újságban, p*csa szoknya, had szóljon. Én nem ezzel akarnék kitűnni.

:) Nem kötekedés, de a trendeket, főleg a mostaniakat 12 évesen még lehet nem kellene nézni... Mert vannak az ilyen Bravo Girl, Bravo-ba olyan trendek, hogy azt nem tudom kinek találták ki... Máshol,meg össze szedetten egy kamasz nem igazán tud nézelődni, mert a netnek vannak olyan pöcegödrei, hogy egy felnőtt se igen tudja kikerülni...

14L

2012. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is féltékeny voltam tinikoromban lánytesómra.Ő volt a szép,én a csúnya.De ez mára szerencsére megváltozott.Sokat tettem azért,hogy jól nézzek ki.Előttem az egyik hozzászóló okos dolgokat írt.Ha a testeddel vagy elégedetlen,tényleg nagyon jót tesz a sport.Vagy járj el valamilyen táncra.Például ha egy színpadon fogsz táncolni valamilyen bemutató alkalmával,sokan elismerően fognak rád tekinteni.Aminek ha más haszna nem is lesz,legalább az önbizalmadnak jót fog tenni.A tánc alapból sok önbizalmat ad.Ha az arcoddal van bajod,azon segíthetsz például azzal,hogy megnöveszted a hajad.(A rövid haj kiemeli az arcod.)Sokan bolondulnak a derékig érő hajú lányokért.Később majd sminkelhetsz is,de ezzel még várhatnál 3-4 évet legalább.
2012. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!