Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy néha teljese...

Normális az, hogy néha teljesen elegem van a páromból?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, 6 hónapja élünk együtt. Nagy a boldogság, jól kiegészítjük egymást. Most viszont elég stresszes időszakot élek, és a párom kb. 2 napja teljesen az agyamra megy. Olyan érzésem van, hogy elég bajom van így is, és erre még ő is itt van...

Tudom, hogy ez nagyon csúnya dolog, és próbálom vele nem éreztetni. Persze, azt meg nem tehetem meg, hogy akkor most pár napig nem találkozunk, hisz együtt élünk, és nekem nincs hova mennem.

Nem tudom, hogy ez mennyire "normális", mert még nem éltem együtt senkivel. Csak bízni tudok benne, hogy ha vége ennek a stresszes időszakomnak, ez is elmúlik. Van valakinek ilyesmi tapasztalata?

Köszönöm!


25N


2012. ápr. 18. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek, akik azt mondják, hogy azonnal és rögtön hagyd el, mert nem szereted, ez nem kapcsolat, ez így nem működhet, stb... szerintem teljesen normális, hogy néha az idegeidre megy, mi is így vagyunk egymással. Van, hogy tényleg már rosszul vagyok, amikor megszólal, és ekkor a tudtára adom, hogy legyen szíves és egy picit hagyjon békén, mert falra mászom tőle... jót nevet, kicsit békén hagy, aztán minden oké. Ugyanígy szokott fordítva is történni. Van, amikor csinálok valamit, koncentrálok, ő meg elkezd beszélni (lételeme a beszéd...), olyan dologról, amit már százszor megbeszéltünk, ugyanazt, amit már százszor elmondott. Ekkor van, hogy lesüllyed a hangja alapzaj szintjére, és van, hogy nem tudok figyelni tőle, zavar.

Persze ezek nem komoly dolgok, de mondom, normális, hogy nem vagytok összenőve, normális, hogy nem vagtok egyformák, tehát az is normális, hogy néha idegesítitek egymást. De keresd meg ennek az okait, mennyire okozza ő, mennyire te, mennyire külső tényezők, és próbálj rajta változtatni.

2012. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjál meg, van ilyen. Az együttélésnek épp az a szabálya, hogy egymáshoz csiszolódjunk, kisebb nagyobb zűrök után.
2012. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velemenyem szerint ,ez egy parkapcsolatban teljesen normalis!!mindenkinek lehet es van is nehez idoszaka !!en is ra szoktam szolni a paromra hogy haggyon kicsit beken ,ha olyan napom van hogy semmihez sincs kedvem!!es ez forditva is ugyan ez!!igaz nem ritkan fordul elo ,.de szokott!!meglatod nalad se lessz sokaig ez a vihar felho !!"tudod szoktak mondani olyan az ember mint az idojaras :)
2012. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat. A hétvégén "szerencsére" elutazik, addig megpróbálom nem megölni. :)
2012. ápr. 18. 23:26
 5/10 anonim ***** válasza:

"nincs hova menned"

Viszont eltudsz menni setalni, amikor ugy erzed, hogy a terhedre van pl.

A legtobb kapcsolatban epp ez a problema, hogy szinte egymasra telepednek, hiszen te is boldogsagban elsz, viszont itt figyelni kell a mertekre, tehat nem fontos allandoan egyutt lenni. Egyutt eltek, de lehet kulon programot csinalni, es kulon is elmenni akar baratnohoz, a lenyeg, hogy kikapcsolodj, akar egyedul is, hiszen igy fogsz fellegezni.

2012. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 napja megy az agyadra????

Az semmi!

Nekem több mint egy évig ment az agyamra, azt hittem már, hogy belevágom a kést olyan idióta volt.

Aztán abbahagyta a morgást, meg a piszkálódást, mert látta, hogy nem megy vele semmire.

"Anyós probléma" volt, az ő anyjával, aki ki-be akart járni a lakásunkban és az életünkben, de én nem hagytam, és jogosan, mert az életünk nem kirakat és átjáróház.

Azóta anya kicsi fia megszelídült, és rájött, hogy az anyja őt ugráltathatja, mert ebbe nem szólok bele, engem viszont nem!

Úgyhogy vége a morgásnak, úgyse megy vele semmire.

Úgyhogy nyugi!

Lesz még rosszabb is!:))

De ettől nem kell elszaladni, se menekülni, ez egy normális dolog!

Majd elmúlik!

Ha amúgy jól megvagytok, akkor ezen ne akadj ki!

El fog múlni, és megint jó lesz minden!

2012. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma én is azt hittem, hogy belevágom a kést. Vagy fejbevágom egy üveggel.

A diplomamunkámat írom, és nem hagy dolgozni. Olyan, mint egy hisztis gyerek, vagy mint egy háziállat, állandóan csak vele kell foglalkozni. Egész este nem hagyott dolgozni, egy k*rva betűt nem írtam, most meg úgy horkol, mintha egy utasszállító-repülőgép lenne a lakásban. A munkához fáradt vagyok, aludni nem tudok, és erről ő tehet, grrrrrr.

2012. ápr. 19. 00:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ülj be egy kád forró vízbe, relaxálj és ha felkelt a kicsi utasszállítód, minden erődet és kedvességedet összeszedve mondd el neki: "husom, most dolgom van, kicsit találd már fel magad. Minél előbb végzed a diplomamunkámmal, annál több időnk lesz egymásra. Én se jó kedvemből csinálom, msuzáj és szeretném hamar letudni, nem hónapokat pö... nyüglődni vele."

Beszélj normális, kedves hangnemben, mintha csak a macskádnak magyaráznád. Fordulj utána szépen vissza a géphez, légy alkalmi süket és írd a diplomamunkád. Csak feldolgozza.

2012. ápr. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, én meg azt hittem, hogy majd jól le leszek tolva, hogy milyen egy szörnyű perszóna vagyok. :D

Köszi a választ.

2012. ápr. 19. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is pont a diplomamunkám során őrített meg. Néhány hete írogattam nagyon intenzíven, pont nála voltam, állandóan zúgott a fülembe, azt hittem megbolondulok. De aztán mégsem :) Én simán megmondom, hogy idegesítő, ő is tudja, azért csinálja, mert élvezi ha bosszanthat.:-S


Nyugi, teljesen egyetértek az első válaszadóval. Ez nálunk is működik vica verso

2012. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!