Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy egy friss, nem teljesen kibontakozó kapcsolatot dobtatok egy másik miatt, és később megbántátok?

Figyelt kérdés

Tehát friss, de őszinte kapcsolatot, ahol még nem alakultak ki nagy érzelmek, dobtatok el egy másik kapcsolat miatt? Akár elhamarkodottan, akár meggondoltan?

Ha igen, miért bántátok meg?


2012. ápr. 8. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted hányan fogják beismerni így nyíltan hogy hibáztak..
2012. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A friss-ről honnan tudod, hogy őszinte, és mivé alakult volna? Valami miatt mégis a másik mellett döntöttél..C'est la vie.
2012. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem dobtam el, csak megfordult a fejemben.

Akkoriban egy olyan férfiért voltam oda-vissza aki nem érdemelt volna meg.

Mindennap azon vívódtam, hogy akkor hagyjam azt a kapcsolatot vagy sem.

Végül úgy döntöttem maradok annál, jobban is tettem, bár kellett 2 hónap mire szerelmes lettem, de megérte, azóta is együtt vagyunk, boldogan.

Nagyot hibáztam volna ha akkoriban a szívemre hallgatok.

2012. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért bántam meg, mert a teloszámát, a címét sem tudom és neten sincs sehol - és nem is egy félbe maradt szerelmemmel ez a szitu, most meg barátom sincs, csak aki kihasznál és nem egy ilyenbe botlok. Az igazi régi kapcsolataimat meg ha megtalálnám is, azóta szinte holttbiztos, hogy családosak már.
2012. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,volt h nem hagytam magam szeretni,mert egy olyan srácba voltam belezugva aki csak kihasználta az érzéseimet.

A következő esetnél,már küzdöttem a szívem ellen,és maradtam a friss kapcsolatban. Jól tettem,boldog vagyok,és a másik csávó eszembe se jut.

2012. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!