Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évfordulóra tudnátok valami...

Évfordulóra tudnátok valami nagyon kis személyes hasznos ajándékot javasolni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 11:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Férfinak :) bocsi ezt elfelejtettem bele írni.
2012. ápr. 19. 11:27
 2/12 anonim ***** válasza:

De szeretem az ilyen kerdeseket :-)

Honnan tudjuk mi, hogy mit szeret??

2012. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, hiszen a szemelyiseget te ismered pl.
2012. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pl lehet konyv,a kedvenc egyuttese CD-je, penzcsipesz, penztarca, ezust nyaklanc, szivar, bor, egy csomo minden, attol fugg, hogy o mit szeret, mi erdekli.
2012. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ebben igazatok van, hogy én ismerem, de valami személyesre gondolok ami még jobban érezteti hogy neki szól. Pl. gravírozás vagy ilyesmi jó ötlet.
2012. ápr. 19. 11:47
 6/12 anonim ***** válasza:
süss egy tortát neki. a pasik szeretik a hasukat
2012. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel neki valami ezust ekszert, es graviroztass bele.
2012. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A gravírozás szerintem elcsépelt már picit, és a pasik nem is nagyon szeretik hordani az ilyen tárgyakat, sokuk fél, hogy papucsnak nézik miatta.


Én valami olyat vennék, ami tényleg hasznos. Egy jó meleg takarót, könyvet, közös programot (mozi, színház, kirándulás), egy jó vacsorát egy különleges étteremben stb.

2012. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pozitív terhességi teszt. :)
2012. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy a frászba írjunk SZEMÉLYES ajándékot, azt se tudjuk, kik vagytok. A személyes ajándék lényege, hogy arról szól, amit csak ti ketten tudtok egymásról. Attól, hogy belevésik a Parker tollba, hogy "Szerelmem, Laci", még kommersz, átlagos ajándék marad, és minden lejön belőle, csak az nem, hogy törte a fejét az ajándékozó, mivel lepje meg a másikat.
2012. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!