Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 4. házassági évfordulóra...

4. házassági évfordulóra mivel lepjem meg a férjem?

Figyelt kérdés

Gondban vagyok, mert semmi ötletem. Ráadásul mostanában elég gyakran összekapunk, az anyagiak miatt, sajnos, neki bizonytalan a munkahelye, én pedig 2,5 éves kislányommal Gyesen vagyok. A sok gond miatt jó lenne valami remek ötlet amivel egy kicsit kikapcsolna ő is és én is.

Az első évfordulónkra kislányunk volt az ajándék aki a pocakban volt és pont Uh-n voltunk ahol megkaptuk az első ultrahang képet, szebbet nem is kívánhattunk volna. A 2-ra videomontázs készítettem, tavaly pedig romantikus vacsival vártam, az ideire ami a jövőhéten lesz semmi ötletem.



2012. ápr. 8. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Díszítsd fel a fürdőszobát sok gyertyával, készíts be 1 ü. pezsgőt, a hálószobában égess füstölőt, terítsd le az ágyat egy fehér lepedővel, és masszírozd végig a férjedet illatos masszázsolajjal, utána irány a fürdő. A kislányt erre az időre add kölcsön valakinek, hogy egymásra tudjatok hangolódni. Ezután egy finom, gyertyafényes vacsora, és SEX!
2012. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pénz hijján meg készíts neki nálad beváltható bónokat, mondjuk 12-őt, amit havonta beválthat. Ilyeneket írjál rá: Megmasszírozom a lábad, ágyba viszem a reggelit, ágyba viszem a kávét, Ma elmehetsz sörözni, Ma úgy szexelünk, ahogy te kéred...stb..stb
2012. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!