Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgondolkoznál, ha egy emberhe...

Elgondolkoznál, ha egy emberhez kedves akarsz lenni -megkérdezni h most már jól van-e meg ilyesmi-, és az az ember sírva fakadna és elfordulna (ez 2x is megtörtént) és "elmenekülne"?

Figyelt kérdés

Ma ez történt, én voltam az ember, aki sírógörcsöt kapott amikor a suliigazgató kedves akart lenni. Kb. egy éve volt egy afférunk. Rossz helyzetben voltam -kórházba kerültem egy iskolában történt baleset miatt, nem volt bajom, de mégiscsak ki kéne vizsgálni.. Idegnyugtatókat is szedtem, pszichiátria, idegbaj, öngyilkossági kísérlet stb. Ezt neki is elmondtam!

Ő undormány stílusban kb. annyit reagált, h érezzem magam megtisztelve, hogy nem rúg ki. Holott példás a magatartásom és szorgalmam és 4,5 az átlagom, aktív kórustag voltam... Mégis undorító volt velem.


13 hónapja történt. azóta kétszer jött oda jópofizni, de én tényleg csak sírni tudtam, féltem tőle, elfordultam mikor hozzáért a vállamhoz...


Ő vajon mit érez? Elgondolkoztatja, hogy én ennyire félek tőle? Nem fogja rámuszítani az ofőt, hogy beszéljen velem vagy bármi ilyesmi?

(Bocsi, azt hiszem ebbe a kategóriába illett leginkább, mint emberi kapcsolat.)



2012. ápr. 19. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos,hogy így reagáltál,és ezt ő is belátja. Pont ezért ment oda másodszor is,valószínűleg megbánta,hogy 13 hónapja olyan csúnyán viselkedett veled /túl reagálta a helyzetet és így akar elnézést kérni. csak ugye mivel ő az igazgató ezt ilyen nyilvánvalóan nem akarja megtenni,ezért érdeklődik az állapotodról.Javítani akar a kapcsolatotokon.
2012. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Örülnék neki, ha tudnék vele beszélni, van pár gondolatom. Csak sajnos nem vagyok rá képes, mert ha közeledik, akkor a legőszintébb reakcióm a félelem és sírás. És nem tudom, hogy ez valaha elmúlik-e.
2012. ápr. 20. 07:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Te emiatt ne érezdrosszul magadat. Ez a természetes reakciód a bunkóságára, ahogy viselkedett. Amíg máshogy nem tudsz vele szemben viselkedni, ez van, nézze csak, milyen jól kezelt egy problémát.
2012. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én abban sem vagyok biztos, hogy megbánta a korábbi viselkedését, szerintem még elvárná, hogy te is jópofizz vissza. Kerüld, amennyire csak lehet, mást nem tudsz tenni. Az osztályfőnököd milyen, tőle is félsz, vagy benne megbízol? Mert ha ő jobb fej, akkor lehet, meg kellene vele beszélned ezt az egészet, mielőtt az igazgató verzióját hallja meg.
2012. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ofő nem eszik gyerekeket, de nem bízom benne. Az iskolai védőnővel tudok beszélgetni, mert nagyon jófej, és SOHA, SENKINEK nem adja ki amit a diákok mondtak. Tehát vele tudok dumálni. Mondta, hogy a dirit érdekli hogy mi van a gyerekkel, és vele -mármint a védőnővel- szoktak konzultálni a tanárok is meg minden. De bízom benne. Persze nincs olyan képesítése hogy ezen segítsen...
2012. ápr. 21. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazából csak te segíthetsz magadnak. Muszáj összeszedned magad bármennyire nehéz is, és jó az ha segítséget tudsz kérni valakitől aki meghallgat vagy tanácsot is ad, de az elhatározás és az h azt véghez is vidd csak rajtad áll. Ezt soha ne felejtsd el.

Az igazgatóval szerintem nem kéne foglalkoznod, mert ha nem álltok egymáshoz közel érzelmileg akkor nem kell h érdekeljen a véleménye, vagy a stílusa.

A karriered építésében pedig nem kimondottan fog hátráltatni szerintem, az a legjobban ha labilis maradsz és ezt mások is látják!

Fő h ne állj a saját utadba, bármiről is legyen szó...

2012. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rossz "módszerhez" folyamodsz. Tudom, hogy nehéz, aki depis, az sokáig az is marad, de én a helyedben azért is beleröhögnék a pofájába, és csillogó, tágra nyitott szemekkel ecsetelném, hogy mennyire boldog vagyok, főleg ha nem nyaggatnak állandóan az emberek a hülyeségükkel.

És ezek után "menekülnék" el.

2012. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: JOGOS :D

De tényleg érdekel, hogy ő mit érez.

2012. ápr. 21. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit érez? Vagy mit gondol?

Szerintem azt gondolja h szegény kislány, milyen labilis idegállapotú... Szar lehet neki.

Lehet nincs jó hatással a többi gyerekre. stb

Érezni veled kapcsolatban őszintén... sztem semmit.

2012. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Monnyuk az zavar, hogy nem tudom, hogy őszinte-e az érdeklődése, vagy csak azért érdeklődik, hogy elmondhassa magáról, hogy milyen kedves ember, vagy egyszerűen csak így kívánja meg az illem. Na jó. Most sírás nélkül tudok rágondolni erre az incidensre. Remélem egyszer tényleg túl leszek rajta.
2012. ápr. 21. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!