Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy kihízta a jegygyűrűjét? Ilyenkor nem hordja tovább az adott fél, netán kap egy másikat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ékszerész meg tudja nyújtani.
2012. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Sógornőm kihízta és nem is hordja azóta. Gondolom az ékszerész megcsinálná, csak nem fontos neki annyira.
2012. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Hízik mint egy malac és még kapjon is új gyűrűt?! :D
2012. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Biztos nem minden gyűrűt lehet. Egy olcsóbb, vékonyabbnak nem hiszem, hogy jót tesz.

Miért a malacoknak nem jár gyűrű? :P Meg addig lehet, hogy már más fog tetszeni neki.

Én nem vagyok az ellen, hogy pl. 10 évente ne cserélje le egy pár a jegygyűrűit. :D Minden újabb 10 éves évfordulón új gyűrű. :) Na, jó, csak viccelek.

De találkoztam már olyan esettel, ahol vagy 10 év után mondta a feleség, hogy ma már nem olyan gyűrűt választana, mint egykor. Változott az ízlése.

2012. ápr. 19. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Terheségkor levettem mert kihiztam,aztán szülés után felvettem majd ujra letettem mert lefogytam és fürdésnél majdnem lefolyt a lefolyon.Most a szekrényben van.

Apám aranyműves szóval megcsinálhatná de annyira nem izgat,nem akarom az eredeti állapotát megváltoztatni,pár év mulva szerintem megint jó lessz.

2012. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt híztam ki, utána 2 hónapra ugyan úgy jó volt rám.
2012. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
En eleve kissebb gyurut kaptam a férjemtol, mert meglepetés volt az eljegyzés. Kicsit szorított az ujjamon. Elvittuk ékszerészhez és megnyujtották. Biztosan olcsobb gyurut is tudnak nyujtani. A megkérdezése nem kerul semmibe.
2012. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az olcsóság és vékonyság számít, hanem az, hogy mennyire "csicsás". Nekem a kisebb méret szorított, az eggyel nagyobb pedig elállt az ujjamtól, vagyis nekem bevetetni kellett. 1 óra alatt megcsinálták, meg lehetett várni. Semmi nem látszik rajta. De az enyém sima karika. Amelyik mintás, azt nehezebb megcsinálni, vagy nem is lehet. Direkt megkérdeztük, mielőtt megvettük.
2012. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm ideiglenesen láncon a nyakában hordja, amíg nem tudja bevetetni. Találni akar majd olyan ékszerészt, aki megcsinálja 1 nap alatt, mert az esküvő óta 1 nap se volt, hogy ne hordta volna :)
2012. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet tágítani! Ékszerész megtudja csinálni.
2012. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!