Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenem van? Más is így érezné?

Ellenem van? Más is így érezné?

Figyelt kérdés

Exemmel évekkel ezleőtt szakítottam. Lett másik barátnője aki féltékenykedett, utált mert jobbnak tartott magánál és kisebbségi érzése volt. néha beszéltem akkor még a volt párommal, de emiatt beszüntettem a haverságot.

aztán szakítottak, a csajnak lett más barátja.

akkor újra beszélgettem az exszel és néha összehutottunk.

most viszont kitette a pasiját a volt nő és hirtelen nagyon jóban lettek. közösségi oldalon is megy a puncs a lánytól és fordítva is visszaír az ex.

megmondtam neki hogy így nem tudok tovább bízni benne mert tudom hogy kattant a nő (régen zaklatott telefonon meg gyűlölködő leveleket írt) de tovább folytatta az irogatást.

nem beszéltünk egy hétig, most hirtelen írt, érdeklődött mit csinálok, faggatott. gyorsan lerendeztem.

jól gondolom hogy összeszövetkezett a csajjal és most arra megy ki a játék hogy kicsináljanak?

vagy ez csak paranoia?


2012. ápr. 20. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb: vedd be a leszarom tablettát, ne keresd egyik se, ne válaszolj nekik. Minek komplikálod túl az életed? Ér ennyit egy ex meg egy elmeroggyant liba? Te is tudod a választ.
2012. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem csak paranoia. Az exed mindig azzal beszél akivel lehet, és ha lehet többel is egyszerre. A csaj meg ha gyűlölködő leveleket írogat meg zaklat akkor lehet hogy túl kevés agya van ahhoz, hogy "szervezkedjen"...

Egyetértek az elsővel, szard le őket és kész. Nem éri meg időt fecsérelned rájuk...

2012. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarna kicsinálni az exed?
2012. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Wow. Ezt te tényleg komolyan gondolod, hogy a srác semmilyen más okból nem beszélgethet az exével, csak hogy kicsináljanak téged?!

Nem semmi.... Nem becsülöd icipicit túl a jelentőséged az életükben?!

2012. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól értem az exed után fancsalogsz? Most akarsz tőle valamit, vagy csak azt, hogy ne legyen senkije, mert neked sincs. Helló már nem a pasid.
2012. ápr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!