Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőmet ellenem hangolja az anyja?

Figyelt kérdés
A barátnőm gyengébb személyiség az anyja meg karrierista és elvált egyedül neveli a barátnőmet és pl. folyton a barátai útjában áll mármint valahogy mindig meg akadályozza hogy együtt legyünk mi a barátai a barátnőmmel. Nem tudom mit tegyek mert olvassa az SMS-eit a facebookját a barátnőmnek és bármi tanácsot adok a bn. ami ütközik az ő elveivel rögtön hívja az anyámat ami számomra tök kellemetlen. Én is határozott egyéniség vaok és pl. tudom hogy a barátnőm már nem azt a sportot akarja csinálni amit heti 5-ször kell az anyja miatt csinálnia hanem mást csak nem meri az anyjának bevallani. A jegyei pedig rosszak és nem fog tudni tovább tanulni és a nincs is ideje tanulni mert folyton karatéznia kell mert az anyja azt akarja. Nem vaok egy feladós típus de az igazság érzetem mindennél nagyobb és én úgy hogy az anyjának nem mondhatok semmit és vigyázznom kell minden szavammal már már annyira nem érzem jól magam vele. Naon szeretem de nem tudom mit tegyek mert a környezetem nagy része azt mondja adjam fel. Nagyon örülnék neki ha leírnátok a véleményeteket!
2011. nov. 22. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni a véleményem, de ilyen "naon" meg "vaok" stílusú barátok lehet, hogy nekem sem tetszenének. Mi a rossebre jó ez a hüe beszéd?
2011. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Nekem olyan volt, hogy az anyám elakart tiltani egy barátnőmtől, merthogy "rossz hatással volt rám". Szerintem segíts neki, hogy elmerje mondani az anyjánal, hogy mit akar!
2011. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*anyjának.bocsi
2011. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!