Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenysége miatt meghízlal?

Féltékenysége miatt meghízlal?

Figyelt kérdés
Híztam 10 kilót bő fél év alatt(életemben először).Ebben sok minden közre játszott:az én hibám is,de úgy érzem miatta is történt.Ha összevesztünk ittam(alkohol)-ettem,ha nyugodtság volt azért ettem.Két hete mondtam neki,hogy menjünk el futni együtt,engem rohadtul zavar ez az állapot.4napig jött,aztán azt mondta hogy nekem biztos nincs kedvem,befejezte.Közben hozta a palacsintákat,és édességeket,mikor ezerszer megmondtam,hogy nekem fogynom kellene.Utálom ha valaki kaját tukmál rám,főleg így.Volt egypár megjegyzése,miszerint ő örül ennek,mert legalább más pasinak így nem annyira kellek.Nem vagyok így se egy dömper,de lelkileg megvisel hogy most nagyobb méretű ruhákban kell járnom,az önbizalmam lecsökkent a nullára.Teltebb nő is lehet vonzó egy férfi számára?Az ilyen típusú pasit hagyjam ott a francba?
2012. ápr. 21. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de nem vagy gyerek, hogy beléd tömjék erőszakkal az ételt. Én heti többször sütök süteményt, annak ellenére, hogy fogyózom - nem eszem belőle. Volt, hogy a párom erősködött, akkor sem. Neki csinálom, pasiból van, ehet, amennyit akar, tartja a súlyát, sőt néha fogy.

Ha sportolni akarsz, ahhoz is miért kell a párod? Ha utcán nem akarsz egyedül futni, akkor keress neten tornagyakorlatokat, és arra csinált a 4 fal között (én is ezt csinálom).

De szerintem a párodnak így is megfelelsz, csak magadnak nem. Na persze az is épp elég. Nekem is ez a gondom. Páromnak megfelelek így (mindig dundi voltam, de most még egy hizlaló gyógyszernek hála, pluszban ment is rám), de magamnak nem, így tenni kell ellene. Neked még nem olyan sok az a 10 kg, szóval csak hajrá! :)

2012. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt.Nem vagyok gyerek,és pont ezért utálom az egészet,mert ami nálam található,az csekély dolog,pont azért,hogy ne egyek össze-vissza.Szerinte a kaján spórolok.Még ha így is lenne,se lenne köze hozzá.Mérges vagyok most már.Persze nem kötelező megenni amit hoz,de ha tudom hogy ezt csak azért csinálja hogy hízzak,az már gáz.És itt a fő ok a féltékenység.3napja már nem beszélünk,csak az miatt,mert ki kellett a tulajnak fizetnem a rezsi költséget,ami szerinte azzal jár,hogy biztos teherbe estem tőle.Viszont ő két héttel ezelőtt direkt elélvezett bennem,mert kíváncsi arra lehet-e gyereke,mivel eddig bármilyen balesetnél sem maradt terhes a nő.Tehát undormányos dolgokkal próbálna magához kötni.
2012. ápr. 21. 01:07
 3/11 anonim ***** válasza:

van ilyen sajnos. szerintem borzasztó ha az ember párja nem segít valamiben hanem direkt(?) akadályokat gördít a cél elé akármi is legyen az. nyilván megfeleltél neki 10 kilóval könnyebben is hiszen akkor nem lett volna veled, még ha így is jó neki, nem szabadna hogy gátoljon abban hogy jobban érezd magad. meg fél év alatt 10 kiló hízás nem is éppen egészséges. nem tudom mióta vagytok együtt, én nem dobnám azonnal a kapcsolatot, de leülnék vele ezt így őszintén megbeszélni, hogy szeretnéd ha segítene és ha pedig nem akar, miért nem akar. ha tényleg az a gyanúd, hogy direkt hízlal, esetleg említsd meg neki és nézd mit reagál. elvileg ha ártatlan ebben, fel fog háborodni. ha nem teszi, lehet gyanakodni, persze nem 100%.

az előzőnek mondanám: persze nem gyerek a kérdező és az tök más ha te megsütöd a sütit és nem eszed meg, mert fel vagy készülve lélekben arra hogy mit kell visszautasítanod, előre rá vagy készülve, nem ér meglepetésként pl a hazahozott palacsinta. és ebben az esetben csak magaddal kell megküzdened, nem pedig magaddal és még a pároddal is. kettő ellen sokkal nehezebb nemet mondani. tapasztalat sajnos. nekem anyám tukmálta a kaját világéletemben, amikor elköltöztem tőle fogytam 10 kilót. szóval ennyit az akaraterőről...

2012. ápr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
szép kis pár lehettek:D Ez a belémélvezett mert... és a rezsi is hatalmas:D
2012. ápr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Nem a psit kell otthagyni, hanem a TE viselkedéseden változtatni. Vele minden tök okés, te viszont elég gyerekesen viselkedsz.


NEM MIATTA híztál meg, hanem mert zabáltál, mozgás nuku. Ja, hogy EGYEDÜL sportolni nem akarsz? Akkor maradj kövér, de ne mártírkodj, mert az utálatos, ocsmány szokás.


Figyelj, rajtam is volt 10 kg plusz, én is zabáltam anno, de meguntam, és lefogytam kevesebb (de minden, tészta, palacsinta, rántott, pörköltes dolgok is) evéssel, és napi sporttal.

2012. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd ott, olyan ellenségesen beszélsz róla, hogy itt már nincs szerelem, felesleges is tovább nyúznotok egymást.
2012. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

"...napja már nem beszélünk,csak az miatt,mert ki kellett a tulajnak fizetnem a rezsi költséget,ami szerinte azzal jár,hogy biztos teherbe estem tőle..."


Ezt magyarázd el légyszi, mert nem értem az összefüggést..

2012. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úristen, ez egy kapcsolat?!

Ekkora bugyuta csávót... viszont mégis van kereslet az ilyenekre, ahogy látom...

2012. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én olvastam már olyan férfiaktól akik valóban azért hizlalták vagy nem engedték csinosan öltözni a párjukat hogy másnak te tetsszen. De abban igaza van a többi hozzászólónak hogy ehhez te is kellesz. Ha nemet mondasz akkor nem tud megtömni..
2012. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bravó, kifogtad az aranyhalat. Habár, ha "direkt beléd élvezett" akkor eszerint megszakítással védekeztek, ami azt jelenti, hogy neked sincs több eszed, pont összeilletek. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!