Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom hátráltat a féltékenys...

A párom hátráltat a féltékenysége miatt. Hogy lenne jó, hogy mindkettőnknek jó legyen?

Figyelt kérdés

ő kint dolgozik, nem érti a nyelvet

én családi váll-ban fillérekért dolgozom-besegítek, majhogynem nélkülözök, más melot, ami rendesen fizetne 2 éve nem találok (diplomával, protekc. nélkül)


kitaláltam, hogy én is kint akarok dolgozni, keresek helyet, hogy közel legyünk egymáshoz


erre ő kitalálja, hogy ő akkor nyugodt, ha itthon vagyok, ne menjek ki, mert még véletlen össze jövök egy külföldi munkatársammal

(azóta már ezt nem meri mondani, olyanokra hivatkozik, hogy neki nem biztos ott a munkahely, felesleges lenne mennem, meg ehhez hasonlók - ami csak kifogás, és kifogás)


tudom, ha megcsalásról lenne szó, itthon is félre tudnék lépni, de mivel itthon barátaim sincsenek, erre nem sok esély, csak dolgozom, meg otthon vagyok - ezt tudja a párom, tehát nyugodtabb ha itthon vagyok, nem kint.


ő hűséges, csak azért írom ne menjünk abba bele, hogy lehet azért nem akarja, hogy én menjek, hogy ne bukjon le, vagy akármi


kérdésem tehát, mit találjak ki, hogy nekem se kelljen nyomorognom,(jelzem a párom semmiben nem segít, de gyakran felemlegeti, hogy miért nem rakok a közösbe, hogy ő rengeteget belead)

és a párom se így álljon hozzám, hogy inkább meggátol mindent kitalál azért, hogy én ne menjek ki.


most szakításon kívül persze - épp családot tervezünk, lakásra gyűjtünk


2011. jún. 26. 14:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Vele családot?Te tényleg boldog vagy vele?

Nem mernék vele kezdeni,ugyanis szerintem ő megcsal téged,és ezért akadályozza,hogy kimenj te is..

Másrészt ha az anyagiak neki ennyit jelentenek,akkor szerintem hagyjad őt..ebből később is jöhetnek a problémák.

2011. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz valakivel tervezni a jovot, mikor meg a mait sem tudjatok megbeszelni, nem vagytok egyenlo felek. Mi lesz kesobb?
2011. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nézd, amit a párod részéről leírsz, az nem jellemzője egy egészséges kapcsolatnak. Felemlegeti, hogy kevesebbet adsz a közösbe, de közben nem enged jobban kereső külföldi munkát vállalni (nehogy véletlenül ne legyen mit a szemedre vetni) - szerintem a hiányos önbecsülését próbálja ezzel kompenzálni. A Te döntésed, hogy ezt milyen szintig vagy hajlandó tolerálni. A helyedben én (de ez én vagyok) simán kimennék dolgozni, és ha ezért elhagy, akkor nem búslakodnék utána, ha pedig szeret, akkor megbékél vele.
2011. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval!!!


20L

2011. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A helyedben nem azért mennék ki, hogy a közelében legyek. Ha találsz kint egy jó állást, ahová felvennének, fogadd el és menj.
2011. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat


az, a feltételezés, hogy megcsalna, jelen esetben téves, holtbiztosan tudom, hogy nem. csak nem akarok most ebbe belemenni.


15:04: nem értem, mi az, hogy nem vagyunk egyenlő felek?

úgy tudtam minden ember egyenlő....

2011. jún. 26. 15:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A Ti kapcsolatotokban nem vagytok egyenlok. Hozzad vagja, hogy nem raksz tobb penzt a kozosbe, nem keresel eleget, de terrorizal, nem engedi, hogy az eleteden Te donts. Alattvalo vagy, nem egyenlo fel.
2011. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Melyikünk az, akinek nem fordulna eszébe megcsalás hosszabb távollét esetén?
2011. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

a testvéremmel él együtt és dolgozik kint, bármi gyanúsat el mond a tesom!

szóval hagyjatok engem a megcsalással végre, köszönet.


most vitázunk amúgy, azon hogy én kimennék, ő meg háborog ellene

közöltem vele, hogy itthon nem találok normális munkát, külföldre nem mehetek, szóval ő a nagy szabályaival engem zsákutcákba visz.

és találjon ki valami harmadik ötletet, várom, ha nincs akkor meg ne szóljon az életembe.


köszi mindenkinek

2011. jún. 26. 16:58
 10/20 A kérdező kommentje:

azt írta dolgozzak itthon, ha meg kimegyek, szakítunk!


ehhez mit szóltok????

2011. jún. 26. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!