Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátom, de erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom, de erről mindig lehoz a féltékenysége. Hogy élhetném meg a szerelmet?

Figyelt kérdés

már beszéltünk erről, addig tart.

még ha találok egy állást is első gondolata, lesznek e a munkatársaim között férfiak.


tényleg olyan, mintha őt az egész kapcsolatunk minden pillanatában csak a birtoklás/uralkodás/féltékenység érzéseket ismerné.


amikor épp alszik benne a kisördög, akkor sem tudok vele romantikázni, mert ő folyamatosan arra figyel, hogy nehogy rámnézzen egy pasi, vagy hasonló.


állandóan feszeng, soha nem lazít, de ha lazít is, egy pillanat alatt összetörik az egész, ha valaki esetleg mosolyogva köszön nekem.


szeretet/szerelem hiányom van, imádom a barátom, mégis kínoz a hiánya.


2011. szept. 3. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Tökéletesen megértem a barátod, amikor a mai nők ilyenek...
2011. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Adtál rá okot, hogy bizalmatlan legyen? Volt valami ilyesmi szitu, ahol másik férfival látott, és lehet félreértette?!
2011. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem, így nevelkedett.

illetve a tesója is ilyen, sokat beszélgettem annak a bnőjével, és mondta, hogy a tesoja meg tanfolyamra nem akarta elengedni őt, és ez biztos attól van, hogy nehéz volt a gyerekkoruk, tehát ezzel valahogy meg kell tanulni együtt élni, vagy ilyesmi, mert ők ilyenek.

2011. szept. 3. 12:04
 4/15 A kérdező kommentje:

eddig ok, tolerálok meg minden, de egyfolytában szeretethiányom van


ha van egy új ruhám soha nem lát szépnek, azt nézi mi ribancos, mi szolid.

ami szolid, arra rámondja, hogy na ezt hordhatod.

de sem egy bók, sem egy jóleső szeretteli tekintet :(

2011. szept. 3. 12:05
 5/15 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólónak csak annyit, hogy a pasik sem jobbak.

Egyébként szerintem ne hagyd, hogy túlzásba vigye, mert egy egészséges féltékenység belefér, de egy ilyen birtoklási vágy... El tudod képzelni a jövődet így vele? Mert szerintem ezt nem igazán lehet megváltoztatni. Én bediliznék, ha velem így viselkednének. Pláne, ok nélkül.

2011. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg kell ezt beszélni vele, mert ezzel kitudja nyírni a kapcsolatot, és jó úton halad sajnos.
2011. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
már beszéltünk erről, addig tart. :(
2011. szept. 3. 12:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Neked kell akkor érezni, jó-e ez ahogy most van, vagy sem. Esetleg kicsit megrázni. Nem egyből szakítani, csak mondjuk megjegyezni, hogy ez nem jó neked, mert xyz. Ha már ez is volt, akkor dobd be a szakítást, meg kell rázni, hogy felébredjen.
2011. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mármint hogy elgondolkoztál a szakításon, mert ez így neked nem jó. Szereted meg minden, de megfojt téged azzal amit művel. És ha nem változtat rajta, akkor lehet elválnak az útjaitok.
2011. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
már beszéltem a szakításról, fel van háborodva hogy gondolom én ezt.
2011. szept. 3. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!