Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérjek bocsánatot anyukámtól?...

Kérjek bocsánatot anyukámtól? Nem csináltam semmit.

Figyelt kérdés

Tegnap megharagudott rám anyukám. Az egész aból indult ki, hogy le volt némítva a telefonom, és töltőn volt. (ilyenkor nem rezeg csak világít), én meg már félig aludtam. Ő felhívott fél9kor, hogy menjünk át a párommal segíteni, mert a garázsból ki kell szednie valamit. (nővéremnek időben jutott eszébe, hogy kell a gyerekülés)

Én nem vettem észre, hogy hívtak, 5 csörgés után meg bekapcsolt a hangpostám.

Felhívták a párom, rá 10 percre már ott is voltunk anyuéknál.

Anyu nem áll velem szóba, mert én tegnap bunkó módon kinyomtam neki a telefont. (nem egy műszaki zseni)

Párom megvédett, hogy félig aludtam, tuti nem nyomtam ki a telefont. Akkor meg azért rágott be, hogy este 8 után miért vagyok lenémítva...


2012. ápr. 21. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azzal kezdeném hogy nyugodtan elmagyaráznám neki hogy mi történt, miért nem vettem fel a telefont, aztán biztos jól összevesznék vele mert akkor sem értené meg. :-D


De szerintem, igen, kérj bocsánatot, az a legegyszerűbb, nem fáj semmibe és újból szent lesz a béke.

2012. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmagyaráztam neki szépen én is, párom is. Azt mondta hogy nem kell mindent kitalálni, és majd ő is ezt fogja velem csinálni.
2012. ápr. 21. 09:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem tettél, ha meg már elmagyaráztad nincs mit tenni, majd csak megbékél, ilyen dolog miatt csak nem lesz örökre haragban veled.
2012. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tegnap kicsit ingerültebb volt, lehet neki sem esett jól késő este a garázst szétszedni. Szerintem mára már lehiggadt, már valószínű szépen meg tudod beszélni vele a dolgot. Igen kérj elnézést. És ha elfogadod, egy jó tanács teljesen ne némítsd le a telefont csak vedd halkabbra, akármi is történhet (rosszullét stb.) amikor tényleg fontos hogy azonnal ott legyél...
2012. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha bármi van, hívhatnak a vezetékesen, vagy a páromon keresztül elérnek.

Ha meg rosszul van valaki, orvost hívjanak, én nem vagyok az.

2012. ápr. 21. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön laksz a pároddal.Anyád feltudta hívni a párod is.Ha probléma van,akkor nem veled,hanem anyáddal.
2012. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dettó mint az Én anyám !


Szerint hagyd rá , te már elmondtad a verziódat , a további magyarázkodás , csak Őt igazolná, mert sajnos nem látja a fától az erdőt !


Úgy is megbékél , hiszen ez nem volt egy eget verő , megbocsájthatatlan bűn :-))

2012. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és a férjem egyszer kapcsolta ki a telóját éjszakára , a mama is kikapcsolt!( ha érted mire gondolok)

Azóta mindig be vagyunk kapcsolva ,max hangerőn !

2012. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél inkább annak tanítod magad meg másoknak, hogy te az vagy akit bármikor hívhatnak.....annál inkább el fogják várni.

Nem fognak törődni azzal, hogy időben gondolkodjanak mert nem lesz rá szükségük.....a kényelem nagy úr.


Ha annak tanítod meg magad, hogy ha alszol, akkor aludni is akarsz - mert igenis lehalkítod vagy kikapcsolod azt a telefont....annál inkább fognak időben gondolkodni.


Annak fognak "megtanulni téged", ahogy viselkedsz.


Ha annak tanulnak meg téged, aki figyelemre méltónak ítéli a hisztit....akkor sokat fogod hallani a hisztit.

Ha te nem tükrözöd semmilyen módon a hisztit valami fontosnak...ők maguk sem fogják akkora jelentőségűnek tartani.

Pl.: Nem kérsz bocsánatot elvárásért.

Egyszer elmondod hogy mi hogy volt....max kétszer..többször nem.


Ne arra akarok kilyukadni, hogy a másik emberrel nem kell törődni, hanem arra, hogy a másik hülyeségét nem érdemes ápolgatni, mert egyre nagyobb lesz...és egyre több önigazolást fog kapni arra, hogy "jól járt el"..

2012. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!