Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom húga megharagudott és...

A párom húga megharagudott és nem tágít ebből. Most tényleg, még én kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Egy nagy egyetemi városban vagyok diák. A párom húga még nem járt itt. Gondoltam, mivel neki szünet volt, felhívom egy hétre, amúgy is jön a párom, elleszünk hármasban. Egyik délután elmentem hozzuk, felajántam a lánynak, hogy mi lenne ha jönne, vagány dolgokat csinálhatnánk...Egyáltalán nem mutatott semmi érdeklődést, azt se mondta bű, azt se hogy bá, még én éreztem rosszul magam, hogy felajánltam. Mivel azt hittem vagyunk annyira jóban, hogy örömmel akar majd jönni...

A párom így egyedül jött fel. Amint felérkezett a párom felhívott a lány, hogy ő azt hitte komolyan mondtam, hogy ő is jöjjön. Mondtam neki, hogy komolyan mondtam, de úgy láttam nem valami lelkes, így napoltam magamban. Mondtam neki, hogy ha szeretne jönni feljöhet busszal, s várni fogjuk a megállóban. Azt mondta egyedül nem jön. Azóta nem szól hozzám. Értem én, hogy kamasz, meg minden, de pont, hogy én jót akartam...megbékél magától?


2012. ápr. 16. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szard le...
2012. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Atya világ.Nincs miért bocsánatot kéned, ne is tedd.
2012. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem jött a pároddal?

Semmi oka, vagy joga megsértődni, mire föl? És miért nem tud egyedül felülni egy buszra? Hány éves?

2012. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
16 éves
2012. ápr. 16. 09:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem a problémát
2012. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én 22
2012. ápr. 16. 09:34
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy a lány szerint én vagyok a hunyó. Hozzám se szól azóta, meg se lövi, ha mondok neki valamit, s nem csak rám haragszik, hanem a páromra is...s nem tudjuk megérteni...
2012. ápr. 16. 09:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi baja a lánynak. Te meghívtad, ő nem reagált. Aztán nem jött el a pároddal. De miért? Nem lett jobban körülugrálva? Mit várt vajon? Rá kellett volna 50x kérdezni, hogy na jössz?

Aztán meg négylovas hintót küldeni?


Ha arra sem képes, hogy elmondja, mi baja, hadd puffogjon.

2012. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De te hogy lehetsz itt hunyó, hiszem te ajánlottad fel a lehetőséget.

???

2012. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
És azért kérjél bocsánatot mert...? Miért is?
2012. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!