Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal hogyan tudnám...

A párommal hogyan tudnám megbeszélni, hogy a nagylányát és a fiát hagyjuk ki a nyaralásból?

Figyelt kérdés

A párom elvált , az elöző kapcsolatból van 2 gyerek.

Nyaralni szeretnénk menni, és a két gyereket is hozni akarja.A lánnyal nem vagyok jóban sajnos,mindig hazudik rólam a párom családjának és az apjának is, de még sorolhatnám miket csinál ellenem és a közös kislányunk ellen.Egyébként jár ide hozzánk mintha semmi nem történne és ő lenne a jókislány.(szóval beszélő viszonyban vagyunk)

Amúgy 23 éves.

Közös gyerekünk is van aki 2 éves.

Szóval nem tudom hogyan mondjam meg a páromnak, hogy nem akarom a lánnyal eltölteni a nyaralásunkat, vagy inkább halgassak és adjam be a derekamat, hogy a páromnak legyen egy jó nyaralása?


2012. ápr. 21. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Légy vele kedves mindig és kész.Nem érdemes arra pazarolnod az energiád, hogy a 23 éves lány miatt bánkódsz.

Bírd ki valahogy a nyaralást,az a legtisztességesebb szerintem!

2012. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én viszont megmondanám a férjemnek, hogy nem szeretném ha eljönne velünk, mivel nem szeretném egy olyan ember nyaralását pénzelni, aki utál engem. Mellesleg felnőtt nő, el tud menni dolgozni, és tud menni nyaralni is! Én is 23 éves vagyok, de én nem akaszkodnék az apámék nyakára! Vagy pedig megpróbálod tisztázni a dolgokat a csajjal, és mentek együtt.
2012. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a Válaszokat!

Hát nagyon elgondolkodtató egy két dolog amit írtatok!

Most töröm a buksit.

Ha van még kedve bárki leírhatja a véleményét szívessen veszem a rosszat is.

2012. ápr. 21. 13:49
 14/14 anonim válasza:
Csak ülj le vele beszélni!Beszéld meg vele,hogy jó volna,ha javulni a viszonyotok!Ugyanazt mondom amit a #10/13 számú ember írt.
2012. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!