Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenlegi barátom folyamatosan...

Jelenlegi barátom folyamatosan ellenőriz feltöri a közösségi oldalamat. Nem tarthatom senkivel se a kapcsolatot. Kiszeretnék szállni ebből az egészből mert már idegileg tönkre tesz. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 11:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem!!
2012. ápr. 21. 11:32
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
elballagsz a rendőrségre és feljelented.
2012. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te is tudod a megoldást. Ha megakarod örizni az önbizalmad, barátaid s önmagadat akkor vess véget neki. Mivel gondolom már póbáltál vele erről beszélni s inkább rád kente, gyanúsítgatott s támadott, így másodikként már ez maradt.

Mert az uralkodó tipusok pont ezt akarják, elszigetelni téged a környezetedtől, hogy ha akarsz se kérj segítséget majd pedig téged átalakítani önbizalomhiányos házigéppé aki egy idő után már nem is akar segítséget kérni vagy kilépni a kapcsolatból hisz elhiszi az jó neki, jobbat

2012. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg abban, hogy most felhívd, és azt mondd neki, hogy: VISZLÁT?
2012. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
99%
Ha nem éltek együtt, ne engedd be a lakásba, vagy a házba. Ha mégis bemenne, a szüleid hívják ki a rendőrséget. Ha kimész az utcára, kísérjen mindig egy felnőtt, vagy egy nagydarab haverod.
2012. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
Kamu. Legalábbis, ha az én lányom jönne haza összeverve, biztos megölném a srácot.
2012. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%

barátnőmmel is megcsinálta ezt egy tetű. verte, fenyegette hogy ha elhagyja még jobban kap, meg lesz verve ez meg az a családtagja blabla.

mindenét feltörte, ellenőrízgette, bezárta (!)

én meg azt mondom, hüJe aki ezt hagyja, hogy elszigeteljék mindenkitől és bedől a fenyegetéseknek.

dobd ki ezt a ...-t, ne mászkálj egyedül éjszaka, ha félsz hogy megver vigyen apu iskolába

de még a legértéktelenebb ember sem érdemli meg hogy így bánjanak vele

2012. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki az, aki hajlandó együttlenni egy ilyen kretén diktátorral és miért teszi ezt? Mi ez, valami újkori rabszolgaság? Pasi átveszi az uralmat a magánélet felett? De miért tűri el ezt bárki is? Aki eltűri, ugyanolyan hibás, mert miért nem rúgta ki már az első ilyen megbolondult despotát az első nő az emeletről az ablakból? Akkor most senki nem venné a bátorságot, hogy ilyen kényúrként viselkedjen!
2012. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid nem szólnak semmit? Ha a suliban megjegyzést tettek verés miatt,akkor a szüleid miért nem tesznek valamit?

Igaza van az egyik hozzászólónak, ha az én lányomat megverné a barátja,tuti elővenném őt.

2012. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb, ha szakítanál vele. Bánt téged? Bántja a kutyádat, mert nem tetszik neki valami? Szerintem te már rég tudod hogy mit kéne tenni, csak még nem vallottad be magadnak. Lelkileg terrorizál, hogy vele maradj. Szerinted ez normális?
2012. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!