Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenlegi barátom folyamatosan...

Jelenlegi barátom folyamatosan ellenőriz feltöri a közösségi oldalamat. Nem tarthatom senkivel se a kapcsolatot. Kiszeretnék szállni ebből az egészből mert már idegileg tönkre tesz. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 11:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Szakítasz vele!Más megoldás nincs.
2012. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit gondolkozni, szakítasz vele és kész. Egy kapcsolat nem arról szól h "te az enyém vagy" vagy "én a tiéd vagyok" hanem arról hogy két fél együtt van mert jól érzik magukat együtt. Egyrészt attól hogy barátnője vagy, semmi joga korlátoznia a te életed, ha meg megütött akkor végképp hagyd ott a fenébe...ez a legjobb megoldás.
2012. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos neha az ilyen emberektol sokkal nehezebb megszabadulni, mint ahogy azt gondoljak. Merthogy akarmikor a szeretteinket is banthatjak, es bizony sokszor a rendorseg sem segit.
2012. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! sikerült kilépned ebből a kapcsolatból?
2012. okt. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Gondolom a szerelem hevébe nem vetted észre az erre utaló jeleket anno, mikor felszállt a rózsaszín köd, meg már nem tudsz mit csinálni...


Ezen már csak a rendőrség segíthet. Vagy egy nagydarab haver.

2013. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de beszélj mielőbb a szüleiddel és költözz el azonnal.
2013. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!