Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tőletek elvették a szüleitek...

Tőletek elvették a szüleitek a ballagási v. Karácsonyi penzt amit kaptatok? Sőt direkt mondtak a rokonoknak hogy pénzt adjanak hogy aztán ők elkölthessék?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A probléma egyébként megkerülhető, ha te a rokonokat tájékoztatod, hogy mit vegyenek neked.

Kérdés persze, hogy mire költik, mert a tv-t pl te is használod, vagy rosszabb esetben kaját te is eszel.

2012. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jah pl kifizetik belöle a ballagási ebédet meg a mindennapokra számlák. Kaja de akkor is ha azt nem kapnánk akkor is kene enni fizetni ezt azt
2012. ápr. 22. 10:36
 3/19 A kérdező kommentje:
Az anyam egy idegbeteg azt is a fejemhez vágja hogy bead intézetbe ha nem kérek neki a rokonoktol. Ha nem tudom a leckém hozzámvgja a klogfolot a gyuropaddql megüt.
2012. ápr. 22. 10:37
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát én biztos, hogy nem venném el a gyerekemtől azt a pénzt, maximum legvégső esetben KÉRNÉM KÖLCSÖN
2012. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vették el. Sőt, tőlük is kaptam mindig.

Sajnálom, hogy neked ilyenek a szüleid. :(

2012. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen elküldtem. Még azt akartam írni: az meg, hogy arra buzdít: kérj a rokonoktól, egyenesen gyomorforgató! Kölcsönkérni nem lenne pofája, vagy gondolom így megússza, hogy ne kelljen visszaadni nekik, hisz neked örökbe adnák.
2012. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vettek el tolem.

A ferjem szulei viszont elloptak a penzet mindig es mig iskolaban volt eladtak a szamitogepet meg a dvdit.

Vannak ilyen gyomorforgato szulok.

Sajnalom a helyzeted.

2012. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És engem hoz kellemetlen helyzetbe. Nagyobbki tesomnak már nem jar az árvaellatás se de ő rám erőltette hogy menjek be kamubol vizsgázni hogy felvehesse utna a pénzt. Közbe ö már boltba dolgozik és elment albérletbe. Tesóm meg most meg akarjak büntetni mivel nagykoru és sajat nevére jött az árvaellátás közben anyánk vette fel meg vette rá hogy bemenjen beiratkozni meg kamubol vizsgakra.hogy lehet egy anya ilyen?
2012. ápr. 22. 10:49
 9/19 A kérdező kommentje:
Én örülnék is h beadna intézetbe de csak fenyeget vle mert akkor elesne havi kb 100 ezertől amit kap plusszban.
2012. ápr. 22. 10:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet,szólj a rokonoknak,akiket meghívtál a ballagásra, hogy ezt vagy azt szeretnél,és nem pénzt.
2012. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!