Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság, ha valaki nem...

Bunkóság, ha valaki nem válaszol a karácsonyi köszöntőüzenetre?

Figyelt kérdés
Akár rokon, akár nem, ez minek számít? És megjegyzem, hogy nem e-mail-es vagy papíros formában, hanem Facebookon küldött köszöntésre gondolok! A válaszokat előre köszönöm!
2011. dec. 24. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Legalább lájkolnám!
2011. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De üzenetben?
2011. dec. 24. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
tudod mi a bunkóság? facebookon boldog karácsonyt kívánni egy rokonnak. hívd fel legalább!
2011. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is a facebookon küldtem üzenetet, mert nincs vezetékes telefonom és nem állok úgy anyagilag, hogy feltöltsem a kártyám!
2011. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
47%
Ti a Facebook-on töltitek a Karácsonyt?
2011. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha kapsz egy likeot az kb azt jelenti hogy köszi!
2011. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Bocs de ilyenkor annyi ilyen üres udvariasági gesztus üzit kap az ember sms-ben, e-mail-ben, képeslapok, a becsicsentet rokonok telefonhívásai...

Unalmas és csak akkor válaszolsz ha sok ráérő időd van

mert tudod hogy nincs mögöte igazi érzelem.

2011. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Annak aki azt írta, hogy nem vagyok képes felhívni: Nyugodtan fizesd a külföldre szóló hívás költségeit helyettem.

Annak aki szerint a Facebook-on töltöm a karácsonyt: Miért, te a telefonon vagy a postán?

A többieknek köszönöm.

2011. dec. 24. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már hónapok óta fel sem léptek Face-re. Nem érdekel.


Attól függ, hogyan küldted neki az üdvözletet. Csak személy szerint egy levelet neki, csak épp a Fb-on keresztül, akkor bunkóság, ha nem válaszol. Persze, ha egyáltalán elolvasta.

Ha meg csak úgy kiírod, hogy boldog karácsonyt mindenkinek, azt ki nem sza.rja le?

2011. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt tudod egyáltalán, hogy elolvasták-e az üzenetet?

Mert ott nincs kézbesítési értesítő. Csak akkor lehetsz benne biztos, hogy egyáltalán fellépett a címzett, ha lájkolt valamit, vagy megosztott valamit.

2011. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!