Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nem birom tovabb mit...

Mar nem birom tovabb mit tehetnek hogy rendezodjon a helyzet?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy kezdjem. iden vegzos vagyok.szeretnek tovabbtanulni eleg magasra raktam a lecet. a jo eredmeinyekert mimdent megteszem éjt nappalá téve gyakorlok tanulok olvasgatom a teteleket hajnalig fennt vagyok. ez azzal jar hogy nem alszom tul sokat es faradt meg ideges vagyok. a csaladi vallalkozasban szoktam segiteni a banki utalasokban es a kissebb papirugyekben is. van egy hazunk amit kulfoldieknek ki szoktunk adni. altalaban en vagy a tesom irunk levelet a visszateroknek. iden is ugy volt hogy en megirom elkuldom tesomnak o elolvassa aztan mehet a vendegnek. en meg is irtam meg az teli szunetben aztan elment a tesomnak o pedig nem ert ra vele foglalkozni tobb allasa is van es sajat csaladja szval en vagyok neki az utolso szempont meg a kis dolgaim. {folytatom}
2012. ápr. 22. 12:54
 1/9 A kérdező kommentje:
szval valszleg
2012. ápr. 22. 12:56
 2/9 A kérdező kommentje:

ovalszleg nem kaptak meg a levelet/ husvetkor mondtak szuleim hogy

meg1x irjam meg.' de most annyira osszesurusodtek az iskolai kotelezettsegiem es a tanulnivalok hogy elfelejtettem es megannyi idom nemvolt mint szokottlenni. aztan

2012. ápr. 22. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Írd meg őket most.Ezzel kész, nincs vele több dolgod.Ha minden évben írod, akkor nincs elmentve a gépeden?Vagy az emilek között? Akkor csak le kell másolni, pár dolgot átírni, és kész.
2012. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

aztan ma kitort a patalia. hogy en miert nem vagyok arra kepes amire megkernek hogy nekem nem szamit a penz amit hoznak??? miert nezem oket semmibe mikor mindent ok adnak nekem

?? :( nagyon el voltam keseredve es veszekedtunk odaig fajult hogy akkor ne is segiitsek nekik semmiben soha tobbet. ezt mar nem birtAm tovabb elrohantam hogy ne lassanak sirni :(((

2012. ápr. 22. 13:05
 5/9 A kérdező kommentje:

a banki utalasban kerestunk egy mSik bankot a tesom elso par alkalommal segitett kezelni amig rajovok hogy kell . csak hogy kell hozza egy cucc ami Tesomnal maradt o kiment egy hetre kulfoldre. ma azert is uvoltoztek hogy akkor azt setudom megcsinalni,

mekkora szerencsetlen vagyok. mellesleg miert hagytuk ki oket a vallalkozasbol.. ami nem igaz mert ok nem tudjak hasznalni a szamitogepet es mi intezzuk az utalasokat. ez meg inkabb fajt. van meg 2 masik testverem ok idosebbek mint en de oket nem lehet ezekkel a dolgokkal megbizni. most annyira szegyenlem magam hogy nem tudtam semmit elintezni es senkinek nem tudom elmondani ami bant...

holnap probaerettsegi es arra is kellene keszulni de igy nem tudok :'((

2012. ápr. 22. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:

állj már a sarkadra!

ne bőgj

neked kellene hogy feljebb álljon!

2012. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
el vagyok keseredve :'(
2012. ápr. 22. 13:21
 8/9 A kérdező kommentje:

1 de bennt van a gepbe de mindig nem fogom elkuldeni ugyanazt szeretek kreativ levelet irni

2 nem tudok..

2012. ápr. 22. 13:24
 9/9 A kérdező kommentje:

szerencsére nem dőlt össze a világ

már lenyugodtam. most lejöttem matekozni

2012. ápr. 22. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!