Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyereked börtönbe kerülne...

Ha a gyereked börtönbe kerülne, attól még ugyanúgy szeretnéd mint elötte, mellette állnál a bajban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
mellette,ha nem követné el ismét
2012. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ miért került börtönbe. Ha mondjuk "csak" lopott vagy verekedett akkor még igen, de ha ő Anders Breivik akkor nem hiszem...
2012. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy ugyanúgy szeretném. Mindent megmozgatnék érte, a lehető legjobb ügyvédet fogadnám fel neki. A lónak négy lába van, mégis megbotlik.
2012. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ.Ha csak lüke volt,és elkapták lopásért,vagy verekedésért akkor mellé állnék,és segítenék.De ha kiderülne,hogy egy szörnyet hoztam a világra,és egy pedofil aki kisgyerekeket rontott,ölt meg.vagy sorozatgyilkos akkor végleg elfordulnék tőle.Számomra ez iszonyú csapás lenne,hiszen tudnám,hogy nem én rontottam el a nevelését,ő az aki alapból egy szörnyszülött..
2012. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mus musculus ***** válasza:
83%
Osztom az utolsó és második választ, az a bűne súlyának a függvénye (ha egyáltalán elkövetett valamit, nemcsak ráfogták).
2012. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 mosolyogj! ***** válasza:
28%
Igen... akármit tesz, a szüleinek akkor is gyereke marad (mondjuk fontos az is hogy ezt kihasználni az egyik legocsmányabb dolog a világon)
2012. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Bűnözőket nem támogatok és nem szeretgetek, még ha családtag is a szentem.
2012. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Aki azt írja bármikor is elfordulna a gyerektől az nem szülő még szerintem. És ez nem azt jelenti, hogy bármit is tesz a gyerek, helyeselni kell neki, hanem, hogy mindig mellette lenni, még a bajban is.

Engem így nevelt anyukám, én ezt láttam.

23N

2012. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan nincs gyerekem,de attól függ mit követne el. Ha kisgyerekeket erőszakolna meg,sorozatgyilkos lenne,antiszemitista nézeteinek nem adna korlátot és öldökölne akkor elfordulnák tőle. Nem azért mert nem szeretem,de ha mondjuk őt picikorában megerőszakolták volna tuti,hogy nekiesem a tettesnek.
2012. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:42

Tudod,én imádom a fiamat.Az életemet adnám érte.1 percet sem gondolkodnék ha az élete függne tőlem,azonnal meghalnék érte.De ha bevallaná,és bizonyíték is lenne rá,hogy férfiként egy csomó kisgyereket gyalázott meg,hogy 3-5-7 éves gyerekeket kínzott,és ölt meg.Vagy ugyanezt teszi egy másik emberi lénnyel akkor nem állok mellé..Nincs nagyobb bűn annál ha egy ártatlan gyermeket bántunk aki nem tudja magát sehogy sem megvédeni.

2012. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!