Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen vesztes vagyok mert...

23 évesen vesztes vagyok mert nincs semmim?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülinapom lesz, és elszörnyedek hogy 23 éves vagyok lassan (anno a 23 éveseket már felnőttnek hittem) de nem érzem magam igazi felnőttnek. Azt gondoltam már férjnél leszek, vagy legalább lesz párom, sőt azt gondoltam gyerekem is lesz, közben meg semmi...A sulival is nemrég végeztem, munkahelyet nem találok, csak vagyok. Legalább valamim lenne, de semmi. A keresztanyám mikor töltötte a 33-at, végig sírta a napot mert se férje, se gyereke nem volt. És lassan én is így érzek, tudom 10 év sok, de...
2012. ápr. 23. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

10 év sok, és nincs de. Ezzel mindent elmondtam.


Az álmok nem mindig válnak valóra(úgy, ahogy elképzeltük.) Arról nem is beszélve, hogy 15 évesen láttad magad valamilyennek, azt nem azt jelenti, hogy a világ és te alkalmas is leszel rá.(gondolok itt a melóra - manapság nem úgy megy, hogy kijösz a suliból és bemész a melóhelyre.)


Ez viszont nem probléma: fél év alatt is változhat nagyot az életed. Az, hogy párod, gyereked, munkád legyen, nem csak a te elhatározásod szükséges. Persze tegyél meg mindent, amit tudsz, de ne feledd: mindez nemcsak rajtad múlik, ezzel pedig kénytelen vagy megbékélni. A legtöbb, amit tehetsz, hogy fejleszted magad és megragadsz minden lehetőséget.

2012. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A keresztanyád sorsát ne beszéld be magadnak. Az övé úgy alakult, a tiéd valószínű másként fog. Próbálj tenni a mostani helyzet ellen. Kicsit éld a fiatalok nem felelőtlen, normális életét és egyszercsak találsz valakit a nagy forgatagban, akivel egymásra csodálkoztok. Utána minden megváltozik. A munkahely keresést pedig egy percre se add fel!
2012. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én 25 vagyok,mégsem vagyok ennyire elkeseredve....
2012. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 25 leszek szeptemberben. Se munkám, se pasim, se semmim. No persze nem vagyok rá büszke, de nem érzem úgy, hogy itt a világ vége.

Volt egy pasim, akire 3 évet pazaroltam, és végül nagyon nem érte meg. Én inkább azt sajnálom, hogy ennyi időt elvett az életemből.

Mióta vele szétmentem, teljesen átértékelődött az életem. Azelőtt mindig csak sajnálkoztam magam miatt, ma viszont már megpróbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Aki görcsösen akar, az úgy sem talál, vagy ha talál is, akkor beleugrik valami nagyon rosszba. Én inkább ettől szeretném megóvni magam.

2012. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok, van párom, de se lakás, se gyerek. Munkám se az, amiről álmodtam, de nem vagyok elkeseredve.

Tudom, közhelyesen hangzik, de örülni kell az életnek, sok szép van benne.

2012. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 evans ***** válasza:
ne akarj mindent egyszerre! mindennek megvan a maga ideje, hát igen kinek mi adatik, én 24 éves vagyok se kocsim se jogsim se érettségim se párkapcsolatom, DE tudom azt hogy mindenkinek más adatik meg és el kell fogadjuk a sorsunkat, nem beletörődésről beszélek csak próbálok rávilágítani arra hogy ne próbálj meg olyan dolgokon változtatni amin nem tudsz amin pedíg igen azért küzdj!!!
2012. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

33 vagyok, detto ugyanez..

kivéve, hogy van munkám, és életcélom.


Azaz mindenem megvan...


Amúgy a mai fiataloknak semmi jövőjük ebben az országban...

Aki tud menekül - és lesz rabszolga más nemzeteknek, aki nem tud, az marad és vegetál.

Ez van...


2év múlva újra megszavazhatod...ennyi jogod van.

2012. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lepkefobia válasza:
a lényeg, hogy ne másokhoz hasonlítsd magad, hanem magadhoz. én ebben nőttem fel, hogy mindig a körülöttem lévőket figyeltem és hát értelmetlen... egy állandóan változó dologhoz nincs értelme hasonlítani magad... más világot élünk, mint mondjuk a szüleink, de ez nem jelenti azt, hogy reménytelen lenne a helyzetünk, de látod a keresztanyádnak sem volt meg, amire vágyott, most úgy tűnik több az ilyen eset. Én is 23 vagyok, az egyetemet félbehagytam, most egy okj-s cuccba kezdtem bele, ami elsőnek meglepetésemre visszahozta a lelkesedésem, de azóta már alább hagyott... És az a helyzet, hogy még mindig nincs elképzelésem, mit akarok csinálni, csak annyi, hogy zenével akarok foglalkozni... de ez is valami, mégiscsak ki lehet belőle indulni és nem az van, hogy válasszak valami szakot, amiről fogalmam sincs, mi az, nemhogy még arról, hogy milyen munkám lehetne azzal és az mit takarna... fel a fejjel.
2012. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy 33 éves vagy mi a helyzet veled?
2022. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!