Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel csak közelebb lökném...

Ezzel csak közelebb lökném őket egymáshoz ha elmondom a párom szeretőjének a párjának hogy tudok a 4 hónapja tartó románcukról?

Figyelt kérdés
Én már tudom 1 hónapja,de még nem szóltam senkinek,de közben megtudtam hogy a nőnek is van párja,hogy ő házas e azt nem tudom,de azt tudom hogy van kapcsolata!Nem akarom hogy össze jöjjenek,hogyan tudnám e1távilítani a közeléből?Félek ha borítom a bilit akkor még közelebb kerülnek egymáshoz?Mit tennél?
2012. ápr. 23. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, én lebuktatnám! Már azért is, hogy forduljon fel annak a nőnek is az élete, aki a párommal szexel. Nehogy az legyen, hogy én kiléptem a képből és nekik még könnyebb legyen összejárni...
2012. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Sehogy! Mondd el a szerető párjának is, neki is joga van tudni róla.
2012. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nekünk van egy gyerekünk,nekik nincs,nincs mit veszíteniük!De ha esetleg végleg lelép a nővel akkor itt maradok a gyerekkel!
2012. ápr. 23. 17:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

inkább maradj egyedül, minthogy palimadárnak nézzenek


Gyerekkel is találhatsz magadnak párt, ettől a férfitól meg csak jobbat.


Valóban benne van a pakliban, hogy ha szóváteszed a dolgot akkor ők ketten hivatalosan is együtt lesznek, de boldogítsa egymást a két hülye

2012. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban. Meg kellene tudnod, mennyire erős az ő kötődésük, hogy képes lenne e a párod felrúgni a veled, és a gyerekével a kapcsolatot?
2012. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor mit akarsz? Hallgatni és élni egy illúzióban, mintha minden rendben lenne?

Mindenképp borítanod kell a bilit, legalább a saját részedről. Ha lelép vele a férjed, akkor menjen! Jobb, ha házasságon belül félrekefél éveken át?

2012. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Így is úgy is egyedül fogsz maradni (elmondom,hogy már egyedül vagy) azonnal borítsd a bilit ,méghozzá így :-na apukám itt a cuccod szevasz ,menj oda ahol eddig voltál ,szia!
2012. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 17:38


Nem nem jobb,de úgy még van esély hogy megúnja a 1otyót és rájön hogy engem szeret,mert sajnos én szeretem

2012. ápr. 23. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:
ha fontos vagy neki még valamennyire (a tartós megcsalás mellett mondjuk megkérdőjelezhető...), akkor ha borítod a bilit, könyörögni fog, hogy bocsáss meg és befejezi a románcát.
2012. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van rá esély hogy megunja. Aztán majd a következő 10-et is mindig megunja.


Ezt tanulja a gyereked? Ezt a példát lássa maga előtt, hogy ez a normális család?

2012. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!