Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Több éve tartó házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve tartó házasságban mit jelent az egyik félnek egy szerető?

Figyelt kérdés
Tehát érdekel az, hogy aki pl. már 10 éve házas és szeretője van, hogy éli meg, milyen problémákat jelent, milyen pluszt ad az életébe.

2012. ápr. 9. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Párom tartott szeretőt 8 év együttlét alatt amolyan 2-6hónapos kis "enyelgésre". Neki annyi volt a problémája, hogy le ne bukjon sms, idő, helyszínek miatt. Mikor szakítottunk akkor már hirtelen nem jelentettek számára semmit s én lettem a problémája. Nem igen hatott meg.
2012. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon sok mindent pl. az én anyósom le se szart de a másik mindig a kedvemben jár. A szeretőmben van tűz, meg úgy az egész kapcsolatban is, de ha összeköltöznénk akkor már nem lenne így szerintem. ÉLvezem, hogy készülök valahová stb. Ha hazajövök akkor nagyon rossz érzés, hogy vége van mármint az aznapi találkozásnak. Itthon el kell rendezni mindent ügyelni kell a részletekre.
2012. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy valakinek hosszú házasság után szertője lesz az általában azért van mert már nincs meg a házastárs iránti vágy és tűz. Egyszer azon veszed észre magad hogy a partnered már nem jelent igazából semmit a számodra csak együtt laktok mert így könnyebb élni az anyagiak és egyéb szükségletek miatt. DE ez nem megoldás. Velem is ez a helyzet már nem érzek semmit a házastársam iránt de mégis vele élek. Tudom itt én vagyok a hülye. Te ne legyél.
2012. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!