Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álltál már bosszút? Ha igen...

Álltál már bosszút? Ha igen mivel? Utánna megkönnyebűltél?

Figyelt kérdés

Bosszút szeretnék állni,ne fizikai és ne ilyen bosszúra gondoljatok,aki ki cseszett velem tudok róla bizonyos infókat!A környezete úgy ismeri hogy egy kedves ember,de közben mindenkinek hazudozik,a szüleinek,barátainak,barátnőinek és többek közt nekem is hazudott!Mindenkit kihasznál még a szüleit is!Nem nagy bosszú,de ha ez kiderülne akkor végre lehullana a lepel és megtudná mindenki hogy milyen ember valójában!

A kérdésem az lenne,hogy aki már állt bosszút,annak utánna jobb volt vagy rosszabb?Úgy értem megkönnyebűlt?Úgy érzem megérdemli mert kihasznált engem is és a környezetével is ezt teszi,hazudozik és átver embereket!


2012. ápr. 24. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyd már a csajt és lépj tovább! Megcsalt, szemét volt, sajnos előfordul. Magadat mérgezed ezzel a "hogyan álljak bosszút" dologgal.


Többet ne foglalkozz vele, adj időt magadnak, amíg lezárod magadban a kapcsolatot és utána keress egy barátnőt.

2012. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a bosszú miatt, mert azt nem is tudhatom jogos-e, hanem a sok becsapott ember miatt mondd el, mit csinál.
2012. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd visszakapja a sorstól, ha eljön az ideje, előbb-utóbb lebukik mindenki. Nem fogod magad jobban érezni, a negatív energiák mérgeznek téged is.
2012. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Elmondtam az új csajának azt, amiket tudtam róla, a kis viselt dolgait, hogy mennyit hazudozott, átvert mindenkit, adta a szépfiút, hogy mennyit szívatott engem (soha nem volt szerencsére a barátnője, csak nangyon szerelmes voltam belé és ezt tudta) és mennyi fájdalmat okozott (nem csak nekem, de akkor ez nem érdekelt).


Nem könnyebbültem meg, inkább szégyelltem magam az egész miatt utólag, mert a bosszú olyan emberré (vagy inkább embertelenné és gyűlölködővé) tett, amilyen soha nem voltam.


Akkor könnyebbültem meg, amikor ezt a bosszút fel tudtam dolgozni magamban azzal, hogy elolvastam egy csomó Agatha Christie-t és Dumas Monte Cristo-ját.


Ma már nem tenném meg ezt a bosszúsdit, mert tudom, hogy a bosszúval az ember nem sokat nyer, de annál többet veszít: pl. a méltóságát és hamar olyanná válik, mint akit gyűlöl és akin bosszút akar állni.

2012. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül kerültem ehhez a kérdéshez de nagyon köszönöm a négyes válaszoló utolsó mondatát.....fel is írtam magamnak :)
2012. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!