Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A b. nejem ugy allt bosszut...

A b. nejem ugy allt bosszut rajtam egy hosszabb alkoholos idoszakomert hogy megcsalt. Mindketten lezartuk ezeket a reszeket az eletunkben de ezekutan lehet meg normalis egyuttelest folytatni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg lezártátok és őszintén megbocsátottatok egymásnak, akkor lehet.
2011. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is lehet, ha nem hánytorgatjátok a múltat és tiszta lappal indítotok.
2011. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Hátha már le b.-zed sehogy.
2011. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Gondolom mindketten tanultatok valamit ebből az időszakból és nem fogjátok elkövetni ugyanezeket a hibákat.


Kedves utolsó! a b. rövidítés nem csúnya szót takar, nem sértésnek szánta a kérdező.

Vagy én vagyok túl naív? :) nekem a becses ugrott be, mint régen a leveleken.

2011. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, a becsest roviditettem le,persze ezt ugy idezojelek kozt gondoltam.
2011. dec. 19. 13:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

én sem bírnám elviselni ha alkoholista válna a férjemből.

de ha mindketten őszintén meg tudtok bocsátani a másiknak, akkor egy próbát még megér..

2011. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, csak rosszra asszociáltam, ha megtudjátok bocsátani egymásnak és megtudtok ezek után bízni egymásba, akkor igen.
2011. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolso: Te is csalassal egyenlitened ki a szamlat ?
2011. dec. 19. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

csalással egyenlíteni ki a számlát??? akkor a nejednek meg alkoholizálnia kéne szerinted, hogy egyenlítsen?? neee

te nem zártál le semmit, benned van a tüske - amíg nem bocsájtasz meg neki, addig nem lehet folytatni normálisan a kapcsolatot

2011. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ha te elvárnád hogy megbocsásson, neked is meg kell bocsátani, ne érezd magad egy picit se feljebbvalónak. vagy kezdjétek újra valóban tiszta lappal, vagy ne is erőltessétek. (mondjuk nem értem miért kellett ez a megcsalás dolog, én már akkor kihajítottalak volna)
2011. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!