Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút az...

Hogyan állhatnék bosszút az exemen? Nagyon csúnyán átvert és megcsalt miközben külföldön güriztem a közös jövőnk érdekében!

Figyelt kérdés
Ahogy kimentem rá 3 hétre megcsalt ha konkrétan nem megcsalt de e1kezdett ismerkedni,utánna persze meg is tette,mind végig hazudta hogy így meg úgy szeret!Gonosz módon dobott ki és még neki áll feljebb,megfogadtam hogy bosszút állok,csak még nem tudom hogyan!
2012. ápr. 23. 18:07
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Tippek?
2012. ápr. 23. 18:08
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon undorító volt tőle. Megértem, hogy dühös vagy, de inkább ne állj bosszút. Ezzel magadat alacsonyítod le az ő szintjére.


Vezesd le másként a dühödet. Szaggasd szét a nálad maradt cuccait (amit tuti nem kérne vissza), firkáld össze a fényképét, csúnyítsd el, írj neki válogatott trágárságokkal teli levelet -- elküldeni persze ne küldd el, de szerintem már önmagában elég, ha így levezeted a dühöd.


Nekem is volt randa szakításom, amikor bosszút akartam állni, de nem álltam végül, csak írtam egy beolvasó levelet, és utána a fent említett technikákhoz folyamodtam inkább. Utólag örülök is neki, hogy nem mutattam ki a kedves exnek, mennyire sz*rul esett az, amit művelt.


27/N

2012. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
csak tudod a baj az hogy annak ellenére hogy hónapokig bíztam benne és hitegetett hogy így meg úgy szeret,ennek ellenére már rá 2-3 hétre ismerkedett,pedig a sok munkám ellenére rengeteget foglalkoztam vele,volt hogy éjfélkor munka után msn-eztem vele órák hosszát!Mind végig átba,szott és a végén még neki állt feljebb és megalázó módon dobott ki annak ellenére hogy még ő vert át engem,ahog kidobott azt nem is részletezem mert a bicska kinyílna zsebetekben azt hiszem
2012. ápr. 23. 18:18
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, fiú vagy e vagy lány, de csak annyit mondanék, ha fiú vagy, mutatkozz előtte egy nála jobb nővel, és tegyél úgy, mint aki halálosan szerelmes az új partnerébe. Meglásd, megüti őt a guta.
2012. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
fíú vagyok!ő már eldicskedett vele hogy még jobban belém rúgjon hogy ő mennyire tökéletes barátot talált magának!Ezek után mit vártok?Megaláz,megcsal,megalázó módon dob ki és még ő dicsekszik,miközben végig szerettem és bíztam benne,még 1000 km-rő is próbáltam a maximumot nyújtani,rá sem néztem más nőre,soha nem csaltam meg és ezt kapom!
2012. ápr. 23. 18:21
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Elhiszem, hogy bánt, amit leírtál, de bosszút állni akkor is gyerekes dolog. Fogsz még elég pofont kapni az élettől, meg kell tanulnod méltóságteljesen kezelni az ilyen helyzeteket.
2012. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy nagyon dühös vagy, de a bosszú nem vezet sehova. Irtó nagy hülyeségeket lehet csinálni a bosszútól vezérelve, és irtó nagy hülyét magunkból, ha nem látunk a dühtől.


Rossz lóra tettél, van ilyen. Nem bosszút forralni a helyes lépés, hanem meggyászolni az elvetélt reményeket, azt, hogy átb.ott, hazudott. Na erre jó pl. az, amit előttem írtak. Dühöngj otthon, ahol senki sem lát! Ha előtte teszel valamit, vagy bármit, ami a tudomására jut, azzal csak magadból csinálsz hülyét, és csak adod alá a lovat.

2012. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Ne állj bosszút. Még! Tartogasd, várd ki a legmegfelelőbb pillanatot és akkor csapj le, mikor a legsebezhetőbb. Egyébként is, egy igazán édes bosszúhoz ki kell várni a legmegfelelőbb pillanatot. Amikor már túl vagy rajta és tudsz hideg fejjel gondolkodni.

Most úgysem tudnád "rendesen" megalázni, hisz lebegteti az új "szerelem".

2012. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mondom, megértem, hogy szétvet a düh, de nem lesz neked attól jobb, ha bosszút állsz rajta. Dühöngd ki magad otthon, vezesd le a dühöd sporttal akár, vagy valami destruktív módon is, amiket írtam (fényképtépés, -firkálás, trágár levél, bármi).


Ő csak szánalmasnak fogja tartani a viselkedésed. Nem lesz neked attól jobb.

2012. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

ma 18:26


Ez a baj hogy a gyász már megvolt,vettem egy boxzsákot és 3 héten keresztül minden nap addig ütöttem amíg majd hogy nem össze esek,volt hogy fé óráig ütöttem vertem!utánna letekertem 10-15 km bringával!A fura az hogy ezek most jöttek elő bennem hogy össze szedtem maga,az a fura az egészben!Pedig szenvedtem rendesen!

2012. ápr. 23. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!