Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogya tovább mit tudok tenni?

Hogya tovább mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom 3 kisgyerekkel szép sunyin csinálta 1 éve jár ki külföldre haza jött egy hónapba egyszere gy pár napra és állítólag nem is kap jól fizut és mondtam neki hogy ez nagyon nem jó így mert annyit keres itthon is és mégis velünk van ésd öntsön mit akar és azt mondta kinnt marad!!!Nem jön haza de minket se visz ki.Mind 3 gyerek kicsi óvodástól lefelé az ég világon senkim sincsen árva vagyok se tesvérem senki.Nagyon kétségbe estem hogy volt képes ezt csinálni?
2012. ápr. 24. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Próbáltad már valahogy visszaszerezni? Sajnos 3 gyerekkel elég kicsik az esélyeid, hogy megfelelő partnert vagy munkát találj.
2012. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Ne foglalkozz azzal, miért csinálta és hogyan volt erre képes. Ezzel nem vagy előrébb. Viszont azzal nagyon is, hogy megszabadultál egy ilyen alaktól. Idővel találsz valakit, aki méltó párod, a gyerekeknek pedig jó apjuk lesz.

A pénz miatt se nagyon aggódj, gyerektartást köteles fizetni a mocsokja.

Lehet egyedül érzed magad, de hidd el, még mindig jobb egyedül a gyermekeiddel, mint egy ilyen alakkal.

2012. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ebből nem jött le, hogy elhagyott csak az, hogy minden marad a régiben. Tehát ad haza pénzt, havonta hazajön és együtt vagytok.


Ha mégsem, akkor sajnos nem sokat tehetsz. Ha nem akar fizetni, nem fog mivel otthon nincs jövedelme.

Fordulj segélyszervezethez, ők tudnak segíteni állást találni hogy ne halljatok éhen.

Most hol laktok? Az a lakás kié? Házasok vagytok?


Érzelmi rész: nem tudom, hogy lehet ilyet tenni vagy feldolgozni :-( Kitartás!

2012. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Küld haza pénzt meg ellát minket csak tegnap sokalltam be és mondtam neki döntsön hogy vagy haza jön és itthon marad vagy pedig kivisz minket is ha meg egyik se jó neki akkor vége és erre mondta azt,hogy nem jön haza meg minket se visz ki.A lakás közös .
2012. ápr. 24. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Már bocsánat, de akkor végül is Te szakítottál, érzésem szerint nem jogosan. Belementél, hogy külföldön fog dolgozni, ennek ellenére szültél neki 3 gyereket. Most nem fair azt mondani, hogy "bocs, meggondoltam magam, vagy az lesz amit én akarok vagy vége"
2012. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hahaha ez tetszett már bocs nem is volt róla szó hogy kimegy ez ilyen hirtelen dolog volt.2 arról volt szó hogy amint állandósul a munka megyünk ki utána de egy év alatt nem haladtunk egyről a kettőre és külön vagyunk és persze hogy besokalltam mert nagy kegyesen azt is benyögte hogy miért vinne ki minket hisz drága az óvoda szóval konkrétan nem mondta mert annyi esze van hogy ne vágja saját maga alatt a fát magyarul nem akar se haza jönni részt venni a gyerekek nevelésében és e a kinti élet meg nagyon is megfelelő nélkülünk neki.Szóval magyarul mikor ezt mondtam neki ő kapásból rávágta hogy akkor vége.Nem tudom ez után hogy lesz a pénz a látogatás miegymás várom este hogy hívjon most hogy is gondolta ezt mire számítsak de mindenki ezt szűrné le.
2012. ápr. 24. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem volt egyértelmű, bocsánat.

Szerintem csak mérgében mondta, hogy akkor legyen vége. Nem gondolta komolyan. De ez este úgyis kiderül.


Abban igaza van, hogy ha külföldre költözöl akkor nem fogsz semmit kapni a gyerekek után és egy fizetésből 5 embert eltartani kint sem egyszerű :-(

Mennyi idős a pici? Mikor tudnál dolgozni?

2012. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A legkisebb 5 hónapos a másik 22 a "nagy" 5 és imádja őket ezért is csodálkozom hogy ,hogy vághatta rá rögtön ezt a választ :( Jó igaza van abban hogy itt is huzkodják őket mert nem fizetik őket rendesen ha kap 150 eurót abból nekem ad fel 100-at 120-at de akkor miért nem látja be hogy ez így nem jó akkor szenvedjen itthon ne külföldön :( És e 1 éve így megy :(
2012. ápr. 24. 10:54
 9/9 A kérdező kommentje:
22=22 hónapos
2012. ápr. 24. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!