Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy valaki, hogy nem...

Volt már úgy valaki, hogy nem tudta mit kell az életével tenni? És hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mi ez,hogyan van kiút?
2011. aug. 16. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
igen volt. telt az idő és adta magát.
2011. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre sodródom az árral, én úgy érzem ha lenne gyerekem akkor lenne értelme minden másnak.
2011. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiút csak akkor van, ha az ember kicsit kilép a külvilágba, nem zárkózik be, mert akkor sok olyan hatás érheti, ami ötletet adhat arra nézve, hogy hogyan tovább.

A bezárkózás ilyenkor a legrosszabb.

El kell menni egy sétára, egy könyvtárba, esetleg egy múzeumba, stb.

Vagy jelentkezni lehet valahová önkéntesnek, igaz, fizetséget nem kapsz a munkádért, de a jutalom a jó érzés, hogy tettél valakiért valamit, és új ismerősöket is szerzel.

Egy másik ötlet: környezetvédő túrán részt venni, szerintem találsz ilyet az interneten, ha rákeresel. Mindenképpen nyitni kell a külvilág felé!

2011. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen van éppen. És telik az idő, nagyon telik, túl régóta, és nem adja magát a megoldás. Hiába agyalok a nap minden percében ezen. A "hogyan tovább" kérdésre minden egyes forgatókönyvet lejátszottam már, és egyik sem jó, csak rossz megoldás van :-( Sokszor igyekszem nem azt érezni, hogy már felesleges vagyok a világnak.

35f

2011. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért van ez veletek mert túl sokat agyaltok,és csak agyaltok,nem tesztek semmit.Pedig jó elképzelni,de megtenni mégjobb.Ha van munkátok és kaptok rendszeresen fizetést,akárhány éves is legyen az ember,akkor van pénze hogy elmenjen valahová.Kirándulni,szórakozóhelyekre,balatonra,barátokkal,akárkivel akárhová,városnézés,erdőkbe vannak ilyen sport dolok pl falmászás bármi,mindent ki kell próbálni : )
2011. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen én örlődöm amióta államvizsgáztam az egyetemen...nem tudok továbblépni, csak élem az egyhangú életemet, semmit sem fejlődöm, de az a legrosszabb az egészben, hogy NM MOTIVÁL SEMMI! Egyszerűen nem látom mit merre...szorongok, éjjel arra ébredek hogy ezen agyalok és szorongok!!! Aztán órákig nem tudok elaludni.

Nekem egy jó munkahely adná meg a kezdő lökést majd egy jó párkapcsolat!

De a munkahellyel elindíthatnám az életemet, mert így toporgok egy helyben!


29N

2011. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Most én is így vagyok. Várom, hogy adódjon valami, de nem. Nem is fog, mert nincs jó megoldás a továbbiakra. Az idő meg itt is telik, és ha nem változik semmi, rossz vége lesz. Olyan feladatot akarnak rámhagyni, amire képtelen vagyok. Megpróbáltam, és nem megy. Várom a csodát, de az óra ketyeg...
2011. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12:22-es vagyok még mindig : Nem kell foglalkozni azzal hogy úristen más mit fog gondolni...Az én édesanyám 53éves,és úgy élte le az életét hogy nem csinált semmit,és nagyon bánja...Hogy nem tett meg dolgokat...Addig kell mindent kipróbálni meg megtenni ameddig él az ember meg ameddig egészséges és fiatal
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem magától adódni semmi nem fog! Pályázati lehetőségeket is meg kell nézni, és sokat dolgozni azért, hogy eljöjjön a lehetőség. Nem mindig csak a végzettségnek megfelelő munkakört kell várni, lehet más egyéb (sokak által alantasnak tartott) munkát is végezni, és munkavégzés közben jobban telik az idő.

A jó lehetőségek nem fognak kopogtatni az ajtón, tenni kell és nyitott szemmel járni-kelni. "Szemesnek áll a világ" - és ez a mai korban méginkább igaz, mint régen volt. Nem szabad semmilyen lehetőség mellett elmenni, meg kell ragadni minden alkalmat a továbblépésre.

2011. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, pont most. Itt a két gyerek, munkahelyre nem vesznek vissza. A szakmámmal itt állást nem találok, gyerekek miatt ingázni sem tudok. (Mivel nincs autóm, busz meg vonat nem jár gyakran.)

Kellene valami piacképeset tanulni, de nem tudom, mit.

2011. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!