Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők veszekedése, szétválá...

A szülők veszekedése, szétválása stb miatt miért kell a gyereket is büntetni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cikket most találtam.

Én egyszerűen nem értem.

Veszekedtek, a saját kisgyerekeik próbálták őket nyugtatni, sírtak, féltek stb. Erre az apa a halálba vitte őket is magával együtt.


Mit ártottak szegény gyerekek nekik, hogy nekik is az életükkel kellett fizetni?:(

Most az apának mi baja lett volna abból, ha életben hagyja a saját gyerekeit?? Ne haragudjatok, de ezen felmérgesedtem. Tényleg van ilyen szülő, akinek ennyire nem számít a gyereke élete sem?


Miért kell a gyereket is büntetni a szülők idiótasága miatt? Én megértem, hogy az apának feldolgozhatatlan volt az a szerelmi csalódás, de MIÉRT kellett a saját gyerekeivel is végezni???

Miért nem lehetett őket életben hagyni? Miért?



Mit gondoltok erről az esetről? Leírnátok a véleményeteket? Vagy hogy hogy gondoljátok?


2012. ápr. 24. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Most a gyerekeik mit tehettek arról, hogy a szüleik kapcsolata ilyen lett? Semmit...:(
2012. ápr. 24. 14:17
 2/7 A kérdező kommentje:

Vagy jobban megfogalmazva: a 2 szülőnél, az egyik szülő miért a gyerekeken áll bosszút a másik szülő miatt?


(ne haragudjatok a sok kérdésért, csak nehéz feltenni)

2012. ápr. 24. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

A gyerekek semmit sem ártottak egyik szülőnek sem.

Sajnálatos módon az emberek hihetetlenül különböznek egymástól. Még az ikreknek is két különböző személyiségük van, hiába látszanak tökéletesen egyformának!


Mivel az emberek személyiség típusai több féle lehet, így nehéz rájönni arra, hogy mit miért tesznek az emberek.

Igaz, a pszichológia foglalkozik a személyiségekkel. Különböző embercsoportoknak hívják ezeket. Mindegyik egy bizonyos gyűjtő, mintha áruk lennénk.


Na most van aki egyszerűen nem tudja másképp levezetni a felesleges energiáját, csak akkor ha rombol.

Ennél a férfinál a bosszúállást maga az határozta meg, hogy annak a személynek a legkedvesebb/legszeretettebb tárgyát, rokonát, élőlényét kínozta/ölte/rontotta el, amit éppen talált.

Ez esetben a gyerekek voltak azok, akiket a bosszújaként felhasznált.


Egyébként külsőleg hiába látszik, hogy normális, épeszű, felnőtt emberről van szó.. attól még odabent nem minden lehet rendben.

Néhány ember képes egyik percről a másikra angyalból ördög lenni, ami miatt nagyon durva tettekre képesek.

2012. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kincseit vette el az anyatol, amit semmi sem karpotolhat sosem. Azert vegzett velük, mert mivel ö ugy gondolta, ugysem lehet boldog sose, ezert a nö se legyen az SOHA. Gondoskodott rola. :( Egy igazi egoista idiota. Sajnalom, hogy nem hamarabb derült ki a pasasrol, hogy agyament.
2012. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell. Amit ez a szerencsétlen ember tett, azt kiterjesztett öngyilkosságnak hívják. Önmaga képtelen volt azt elfogadni, ami történt, és képtelen volt egyedül meghalni - ezért vitte magával a sírba a gyerekeit.


Leginkább az esztelen gyűlölet és a harag elvették a józan eszét egy pillanatra és ebbe halt bele az a két nyomorult gyerek. :(

2012. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég durva mentális betegség eredménye. Nem állítom, hogy nem volt a férfi beszámítható, csak azt, hogy beteg, ill. betegesen nem tudta kezelni az indulatait...


Természetesen durván felháborít engem ez az eset, de képzeld el, hogy minden hétre jut egy családon belüli gyilkosság. Engem az akaszt ki nagyon, hogy ezeket az ügyeket a nagy "családbarát" Fidesz-kormány ezzel kapcsolatban nem hoz olyan törvényt, ami segítene a megelőzésben, nem tesz semmit, nem írja alá az Isztambuli egyezményt. [link] Míg a hajléktalanok kriminalizálását még Alaptörvénybe is képes volt iktatni (Szabálysértést alkotmányba! Gáz!)


Ezeknek a dolgoknak azért szoktak előjelei lenni, lehetne mód az áldozatok és a gyerekek védelmére sok életet biztos megmentettek volna. De Vakkomondor és a többi asszonyverőnek és barátainak ez nem tetszik. Többek között

2019. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...Többek között ezért lenne jó, ha több nő lenne parlamenti képviselő.

Szerintem egyébként ironikus, hogy bénábbnál bénább hangzatos, de semmit nem érő gyerekvállalást ösztönző törvényt hoznak, és reklámoznak milliárdokért, de évi kb. 52 nőnek nem adják meg a lehetőséget, hogy új életet kezdjenek, netán új gyerekeket vállaljanak.

2019. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!