Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de a szüleim...

Terhes vagyok, de a szüleim utálják a páromat. Mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt,másfél éve élek vele.


A szüleim nem szeretik (és ez még enyhe kifejezés),mert a kapcsolatunk első évében a párom még házas volt.A szüleim rájöttek,hogy együtt vagyok vele és nagy balhé lett belőle.

Meg anya szerint nem jó,hogy együtt vagyok vele,mert nem hozzám való.Apának alapból előítélete van a gazdagabbakkal,mert szerinte tisztességesen nem lehet normálisan meggazdagodni és a barátom elég tehetős és apa folyton "öltönyös hiénának" hívja.

Ráadásul az sem szólt a kapcsolatunk mellett,hogy volt egy olyan időszak,hogy hol együtt voltunk,hol nem...


Viszont terhes vagyok és nem akarom,hogy ez a helyzet így maradjon.Azt szeretném,hogy ne úgy tekintsenek a páromra,mint egy múló időszakra,aminek egyszer vége lesz,hanem úgy,mint egy családtagra.

Már többször beszéltem velük,hogy ne viselkedjenek már úgy,ahogy,ha ott vagyunk egy családi ebéden náluk,de hatástalan minden.



Mit csináljak,hogy ne legyenek ellenségesek vele és elfogadják?



2012. ápr. 21. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Öltönyös hiéna, aki csalta a feleségét?netán pár gyereket is otthagyott érted? Lehet, igazuk van. Nehogy így járj te is...
2012. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha meg lesz az unoka, minden megváltozik, meglátod. Nálunk csak az anyám utálta a páromat, amikor terhes lettem, azt üzente, belőle ne csináljak nagymamát, és amikor megszületett a fiam, ő volt a legbüszkébb rá.
2012. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

ma 21:31


nem feltétlen.


Ha a szüleid nem szeretik akkor nem szeretik, nehéz elfogadni de ez van. Ha bízol a párodban és erős a kapcsolat akkor ne törődjetek másokkal, még ha azok a szüleid is. Ha az unoka érkezése sem hatja meg őket akkor ezzel nem tudsz mit tenni,előítéleten nem változtat semmi. Bizonyítsátok be hogy melletted megállapodik a párod boldogan tudtok élni, ha ők nem kívánnak részt venni akkor hagyd őket, legyenek boldogok egyedül. nehéz hisz a szüleid, de jobb mint hogy később a gyereknek szidják az apját és csak lenéző válaszokat kapj mindenre.

2012. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem volt gyerekünk.


Még nem tudják a szüleim,hogy terhes vagyok,de lassan elszeretnénk nekik mondani.De valahogy már előre érzem anya hangjában a rémületet,ahogy mondja,hogy "Jaj,mennyire elrontod az életedet drágám!" és érzem apa hideg tekintetét.

2012. ápr. 21. 22:09
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Vegyen feleségül,mielőtt megszületik a baba. Ehhez nem kell lakodalom,csak két tanú. Akkor talán a szüleid is elhiszik,hogy veled képzeli el az életét.

Én sem szeretném,ha a gyerekem egy házas emberrel lenne együtt. Aki megcsalja a feleségét,az nem tisztességes ember.

2012. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudhatjátok az okot, hogy miért hagyta el a feleségét. Mondjátok el a szüleidnek, és szögezd le hogy ez a te életed. Mindenkinek kell tanító lecke, de szögezd le hogy ne ítélkezzenek ha még meg sem történt, nem kell vészmadárkodni, fogadják el, majd magyarázzanak akkor ha hoppon maradsz, ameddig nem addig ez van és kész. Ha nem fogadják el nem kell keresni a társaságukat.
2012. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Eldöntöd, ki a fontosabb,a szüleid van a gyereked és az apja, és ehhez mérten viselkedsz.

Nem attól lesz felnőtt az ember, hogy 4 éve van párja és terhes lesz, hanem attól, hogy felelősséget vállal, döntéseket hoz és ő maga viseli a döntésének a következményeit (akár jól, akár rosszul döntött).

Fel kell nőnöd, döntened, kiállni a döntésed mellett és viselni a következményeket. Ameddig ezt nem teszed, mindig a szüleid pici lánya maradsz, akit óvni kell, mert elrontja az életét.

2012. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Talán nem kellene nős, gazdag urakkal henteregni. Esetleg a korkülönbségről is írhatnál. Nyilván roppant fiatal vagy még, ha azt képzeled, hogy majd egy babócával magad mellett tartod a szponzorodat.
2012. ápr. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen feleségül ha annyira szeret és jön a gyerek. Ha meg nem anÁdéknak van igaza majd par év mulva téged is otthagy egy friss pipiért
2012. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem a babával akarom magam mellett tartani.Ha ezt akarnám,talán nem 4 év után lettem volna terhes...Szeretjük egymást,nem kell ahhoz gyerek,hogy együtt legyünk.

De ha normális választ nem tudsz írni 03:51,akkor felesleges válasz írására pazarolnod az idődet.

2012. ápr. 22. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!