Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondanátok párotoknak,...

Megmondanátok párotoknak, hogy a testvére konzumkodik?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, bosszant a nőszemély, hogy hazugságra építi az életét, hazudik a szüleinek, a kisgyerekemhez úgy beszél, hogy semmit sem a jóra, hanem a "rosszra neveli", nézd, pfú de csúnya ez a gyerek, verd meg, stb. hasonlók. Viszont régóta tudom, mert elmondta, hogy kint külföldön konzumkodik, de mivel a jelleme visszataszító a gyerekemre nézve, meg a kis családi életünkre nézve, nem tudom mit tegyek. Családi balhét meg kerülném...
2012. ápr. 24. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondanám el. Csak annyit, hogy neked nem szimpatikus, és nem szeretnél vele túl sűrűn találkozni, és meglátásod szerint rossz példát mutat a gyereknek.
2012. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Az én sógornőm meg ha minden igaz Pesten csinálja ugyanezt, de mindenkinek beadja, hogy ő mennyit dolgozik a vendéglátóiparban, éjjel-nappal... piszok jól kell, hogy fizessen a vendéglátóipar, ha telik a legújabb ruhákra, kocsira, lakásra, stb... hülyére vesz mindenkit, csak nem mindenki hiszi el... a férjem tudja, vagyis sejti, de mivel hála Istennek csak kéthavonta látjuk, ezért nem foglalkozik vele. Én sem szívesen látom a gyerekem közelében.

Én bizony elmondanám neki, de nem támadólag, csak elmesélném amit tőle hallottam... miért kellene neked fedezned őt? Ha később kiderül, akkor még te is bajba kerülhetsz, ha kitudódik, hogy te tudtál róla. Én bizony elmondanám minél hamarabb, inkább tőled tudja meg. Nem feltétlenül lesz ebből családi balhé.

2012. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked igazából semmi közöd ahhoz hogy ő miből él,nem te adod neki a pénzt.Ha zavar,nem kell vele kommunikálni,de ha ezt te elkezded pedzegetni a családban,te leszel majd a rossz.
2012. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!