Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikorra tudom elfogadni,...

Mikorra tudom elfogadni, felfogni és ezek után is még nem a kiskapukat keresgetni?

Figyelt kérdés
A párom folyamatosan nőzött mellettem, mindig fenyegettem, hogy itt hagyjuk de kimagyarázta magát és nem lett belőle semmi. Tegnap előtt megint kiderült valami, így elköltöztünk tőle anyuhoz. Nem nagyon hatotta meg akkor, utána írt rám face-n, hogy nem gondolta volna, így szeret úgy szeret. Mivel a két ház közel van, többször is átjöttem valamiért, illetve most is reggel óta itt vagyunk a gyerekkel, merthogy van egy 20 hós közös kisfiúnk. Úgy voltam vele eleinte, hogy ez majd jó lecke lesz neki és változik, mégis az este az én hitegetésem mellett csinált magának egy ál oldalt, hogy a nővel tudjon beszélgetni. Ennek ellenére csak az van a fejemben, hogy egy utolsó és gerinctelen ember, de biztos megjavul. Mintha két valaki lakna bennem, és mindig a rosszabb győz. Ez meddig tart? Teljesen kínosnak és haszontalannak érzem magamat emiatt.
2012. ápr. 25. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amíg meg nem erősödsz és képes leszel elfogadni, hogy változásra van szükségetek (a kisgyereknek és neked). Ezt nem lehet tudni mennyi idő.

De nyomatékosításként leírom én is (biztos lesz még, hogy visszajössz átolvasni a kérdésed pár hét múlva), NEM FOG MEGVÁLTOZNI!!! Ne higgy neki!

2012. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első író véleményét.A pasas soha nem fog megváltozni.

Te meg vagy éled az új életedet a fiaddal,pasas nélkül.Vagy visszamész,és elviseled,hogy mindig megcsalt asszonyka leszel.A döntés a tied.

2012. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te magad is tudod: nem fog változni.


Ha maradsz, a fiad úgy fog felnőni, hogy ez a normális családmodell. Ő is csalni fogja a barátnőjét, mert ezt tanulta otthon. Apu is így csinálta, anyu mégis szerette akkor nekem is szabad.

2012. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik válaszoló minden szavát jegyezd meg örökre. Az, hogy haszontalannak érzed magad akkor fog elmúlni, mikor végre a sarkadra állsz, és nem hagyod, hogy egy primitív senki hülyének nézzen akár még egy percig is. De még több erőd lesz mikor úgy döntesz, hogy a te fiadból semmiképp sem lesz ilyen alak. Ehhez nem csak jogod van, hanem kötelességed is tenni ellene. Ez a tudat viszont "földöntúli" erőt ad.
2012. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezeket is te írtad ki, ugye? Elindultál egy úton, végre. Most már tarts ki! Mi a fenének mész át ezért azért? Menj akkor, ah nincs otthon. Gondolj bele, hogy amíg te a gyerekkel anyukádéknál, ő más nővel van? Na, milyen elképzelni? Pedig ez az igazság. Legyen már benned tartás! M?i vagy te? Nő és anya, vagy lábtörlő? Válaszolj magadnak!

2012. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tegnapit én, ennek hatására léptem is.
2012. ápr. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!