Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit elhagytak...

Van itt olyan akit elhagytak és az illető aki szakított vele pár hónap múlva felkereste hogy újra kezdjék? Létezik ilyan vagy csak a mesékben? Van valakinek ilyen sztorija?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én szakítottam már a pasimmal akit felkerestem utána rá 1 hónapra. lehet mégsem volt olyan komoly szakítás az akkori és érezhető volt hogy még lesz valami. van ilyen, de a kérdés az hogy milyen lesz az újra felmelegített kapcsolat. nekünk nem jött be, szakítottunk végleg azóta.
2012. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem elhagytak 2 év után, majd 4 évig kimaradt, ismét összejöttünk, ennek 8 éve. Nálunk bejött.
2012. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
két honap járás után szakitott velem a barátom, majd fél év mulva elkezdtünk ujra beszélni és már több mint 1 éve együtt vagyunk :)
2012. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok akkor a negatív példa. Velem szakított a barátom, még a szemembe se merte mondani, e-mailt küldött, hogy talált más lányt és inkább vele akar járni. Aztán egy hónapra rá becsöngetett hozzánk, hogy gondolkodott a dolgon és szeretné újra kezdeni. Elküldtem, többet nem láttam.
2012. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen,sokáig könyörgött a barátom,hogy kezdjük újra.Jó pár vitánk volt,de végül mégis egymás karjaiban kötöttünk ki.Pedig nem egyszer voltunk hülyék mindketten.
2012. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2 év után egyik napról a másikra kidobott a pasim. Szenvedtem miatta rendesen, úgy éreztem vele akarom leélni az életem... Aztán 1 évre rá úgy gondolta, hogy ez volt a legnagyobb hiba amit elkövethetett, hogy engem dobott. Hát most erre mit mondjak? Így járt, én azóta megtaláltam az igazit, és családot alapítottunk.
2012. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt olyan, hogy úgy volt h járunk, aztán mondta a fiú h mégsem, mert neki mennyi minden dolga van..hát mit ne mondjak, utána felkeresett, hogy mennyire megbánta. megköszöntem. gondolkozott volna akkor, amikor kell. nekem így nem kell, hogy egyszer eldob, mint egy rongyot, tökre megbánt, aztán meg jön nyalni. az érzésekkel nem lehet így játszani..
2012. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik,de sajnos nemcsak a mesékben,legalábbis nekem semmi hasznom nem volt abból,hogy az exem felkeresett.2 hónapot jártunk,ő dobott.Utána a társkeresőn véletlenül sikerült egymásba botlanunk pár hónap múlva.Elkezdtünk beszélgetni,utána megírta nekem,hogy szeretné velem újrakezdeni.Belementem.Találkoztunk,aznap már össze is jöttünk.Azonban feltűnt,hogy nem igazán foglalkozik velem,sem egy sms,se semmi.Egyik hétvégére beszéltük meg újra a találkozót.Aznap felhívtam és még szerencse,hogy nem indultam el,mert lemondta,mert neki tanulnia kell.Felmentem msnre és persze ott volt.Elkezdtünk beszélgetni és akkor közölte,hogy ő becsapott,nem járunk,aznap,amikor összejöttünk,csak kihasznált,mert hiányzott neki a csók és az ölelés.És dobott.Igazából még sírni sem tudtam miatta.Először megbotránkoztam,hogy hogy lehet valaki ennyire aljas,de utána rájöttem,hogy nem ér annyit az egész,hogy kiboruljak.Ezért aznap este mentem bulizni,találkoztam a barátnőimmel és jól éreztem magam.
2012. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént ez. Egy év után szakított velem a párom, három hónapot külön voltunk. Aztán megkeresett, azonnal összeköltöztünk, és azóta együtt vagyunk. Ennek öt éve.
2012. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakított velem a családja nyomására, mert nem voltam szimpi a családjának. Plusz különféle kifogások. Teljesen kiakadtam ezektől a dolgaitól, de úgy voltam vele, aki nem védi meg a szerelmét, az menjen is inkább Isten hírével. Másfél hét vagy egy hét után visszasomfordált hozzám, visszafogadtam. Az már más dolog, h. egy hónapja én dobtam ki őt és nem akarok vele kibékülni, itt már sokkal súlyosabb okok állnak a háttérben.
2012. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!