Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél egy amish családban...

Szeretnél egy amish családban élni? Én tökre de nem tudom hol lhetne csatlakozni amish csoporthoz? A férjem rá tudnám venni pár hónap mulva nyugdijas lesz és akkor mehetnénk

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Fogod magad, elmész Amerikába, Pennsylvaniaba, Ohioba, vagy Kanadába, és letelepszel. Aztán igyekszel betartani minden szabályt.
2012. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
én nem.sajnos tulsagosan elektronika fuggo lettem, ertem ezalatt a mosogept, mikrot, vasalot :)..nem a TV2-t nezed egyebkent?:))))
2012. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Biztos kerested a weboldalukat... :D:D:D:D:D:D

De tudsz Deitsch-ül, angolul és németül? Anabaptista vagy?

Plusz ki kell játszanod az amerikai bevándorlási hivatalt, vagy szerezned letelepedési engedélyt, állandó vízumot, tudomisén.

2012. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
én nem hiszem, hogy nekik egyáltalán vannak személyazonossági okmányaik, szóval ha simán odamész és beállsz közéjük, szerintem fel se tűnsz a bevándorlási hivatalnak.
2012. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
megduglak szénában, ha ez felizgat, amúgy jók a cuccok, ha olyan régies holmit vennél fel, totál felizgatna, biztos
2012. júl. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!