Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj a családnak, hogy...

Miért baj a családnak, hogy folyamatosan vásárolok?

Figyelt kérdés

Jó azért nyilván nem folyamatosan, de hetente veszek 1-2 új felsőt, esetleg cipőt, táskát... Kb 2 hónapja tart nálam a vásárlási láz. Végre találok magamra olyan ruhákat, amilyeneket szeretnék (fogytam 25 kg-t), hiába van már elég, mégis folyton vásárolhatnékom van.

Amúgy a pénzért megdolgozok.

Mégis amikor látják a szárítón, hogy új ruha, akkor egyből nekem támadnak, hogy minek megint egy új.. :( Pedig mindegyik olyan szép, igazán az n stílusom, végre vannak rendes ruháim... Ezt nekik is mondtam már...


17/L


2012. ápr. 25. 20:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Ez inkább tőlük kérdezd meg.
2012. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De hiába kérdezem, nem válaszolnak rá!
2012. ápr. 25. 20:33
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Pont abban a korban vagy, amikor ez rendben van szerintem, fôleg, hogy 25 kg-t fogytál.
2012. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De akkor nekik miért kell majdnem minden nap elvenni a kedvem mindentől? Lesz@rozzák a felsőt, én meg ha felveszem, ez jut eszembe róla...
2012. ápr. 25. 20:35
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
2012. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálunk, anyám elől már rejtegetem az új dolgaimat, holott tőle egy fillért nem kérek soha semmire, mindent magamnak fizetek, azt is ami sulival, stb. kapcsolatos.
2012. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Meg a nyulamnak is veszek tök jó játékokat, "kiegészítőket", és ezeket is csak lefikázzák. Pedig nyuszimuszim is örül neki..:)
2012. ápr. 25. 20:37
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy boltkóros lennék, nem veszek meg felesleges dolgokat.. Azt veszem meg, ami igazán tetszik, ami illik hozzám, amiből még nincs 2.
2012. ápr. 25. 20:38
 9/32 anonim ***** válasza:
59%

Tégy félre pénzt..., és mutasd nekik is, hogy raksz félre.

Sztm. az a gondjuk, (és valljuk be, - ha így van, jogosan - hogy elszórod amit keresel, és tartanak attól, hogy mi lesz, ha már nem lesz).


Azt meg sem merem kérdezni, hogy 17 évesen miből van neked ennyi pénzed? :-o


Ugye-ugye? - azért én is erősen megszorongatnám a gyeplőt rajtad... :-/

2012. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy érzik, hasznosabbra is költhetnéd a pénzed, vagy félre is rakhatnád későbbre. A megdolgozás diákmunkát jelent egyébként?

Idejekorán kell elkezdeni a takarékosságot, vagy később szenveded meg az árát. Túlzásokba nem szabad esni, és ahogy olvasom, te abba estél, hisz van elég, mégis vásárolsz.

2012. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!