Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leszoktatni...

Hogyan lehetne leszoktatni anyámat arról hogy folyamatosan beszólogasson?

Figyelt kérdés

Hazajövök és azzal nyit hogy "Mért mentél rövidnadrágba, nincs még nyár" és "rajtad kívül senki nem jár így."

Ő persze a hideg lakásba nem érzékeli hogy a buszon 30 fok meleg van és nem vesz róla tudomást hogy én sohasem fogok úgy öltözni mint más ami az ő beszűkült középosztálybeli ízlésének megfelelne.


2012. márc. 24. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak jót akar neked. Most stresszes vagy?
2012. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindig stresszes vagyok, és nem akar jót, kontrollálni akar, nem nyíltan, hanem hátulról...
2012. márc. 24. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

1. Ezen mi volt a nem nyílt?

2. Értem én, hogy hatalmas egyéniség vagy, de nehogy már az időjárásnak megfelelő öltözködés legyen a beszűkült középosztálybeli ízlés, atyaég...

2012. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs univerzális módszer. Van rengeteg dolog, amit tehetsz, ezek mindegyike viszonylag kézenfekvő.

Kérheted szépen, leüvöltheted a fejét, megbeszélheted vele higgadtan. Kitalálhatsz valamit, ami motiválja, fenyegetőzhetsz és büntethetsz, ha nem hagy fel a szokásával.

Te ismerd őt, neked kell kitalálnod. Ha nem megy, akkor próbálkozz, melyik válik be!

2012. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

,1. Ezen mi volt a nem nyílt? ,,


Igen hatalmas arc vagyok,


akkor miért mondta a 2010-es nőm, hogy "apád azért iszik mert anyád cseszegeti..." ha ha ha

2012. márc. 24. 19:34
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Az ivásra lehet 1000 okot találni. Aztán később megszereted. Sohasem az alkoholista a hibás, hanem az asszony, aki ezt nem tűri...
2012. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
szólogass vissza viccesen, pl. "rajtad kívül senki nem jár így" "szerencse, hogy én nem senki vagyok", ilyenek :D
2012. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk apám apja borellenőr volt a Horthy rendszerben aztán elég piás lett öreg korára. Lehet hogy genetikus? (Nem Ceizel)
2012. márc. 24. 19:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Hja és középosztály, abból anyám úgy 2000 körül hullott ki...
2012. márc. 24. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Lázadj, de közben tanulj is, ha nem akarsz alkalmi munkákból élni vagy szalag mellett dolgozni életed végéig. A sorsodért te leszel a felelős, nem a szüleid.
2012. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!