Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek valaha, vagy szoktát...

Éreztétek valaha, vagy szoktátok érezni hogy nem feleltek meg a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy ők nem ilyennek akartak, vagy nem gondolták hogy ilyen ember lesz belőled. Én ezt érzem gyakran, és rosszul esik. Mindenki más jobban viselkedik szerintük mint én. Mit tegyek?
2012. ápr. 25. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sosem vagyok elég okos, csinos, ügyes. Semmit nem lehet tenni, csak túlélni.
2012. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok ideje így vagyok, ezt a "gyógyszert szedem" rá:

[link]

2012. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Apa megmondja, ha valami nem okés, de a mostohacsaládomban csak éreztetik, h minden baj. Szal ott semmi nem jó, bmit teszek,...
2012. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Folyamatosan.

Ők azt szerették volna, ha otthonülő, bulizni nem járó, szelíd, magoló joghallgató leszek. Ehelyett őrült, metált bömböltető és koncertekre járó, aktívan politizáló, lökött bölcsész lettem. Mostanra Phd-hallgató, mellette tanítok. Mindkettőt imádom. Az ellentéte vagyok annak, amit szerettek volna. Élvezem az életem, de sokszor bennem van. hogy csalódást okoztam a szüleimnek.

2012. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem, de most tudják, hogy túlszárnyalom őket, ami nem lesz nehéz dolog, mert nem sok mindent értek el az életükben.
2012. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ma 21:15 én is kb. igy vagyok. Azt várták hogy egy csendes, szelid, otthonülős kislány leszek, mégis az ellentéte vagyok.
2012. ápr. 25. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Egész életemben azt hallgattam, hogy hülye vagyok, idióta, lusta, nem vagyok jó semmire, nem lesz belőlem semmi. Mióta fősulis vagyok, látják, hogy tanulok és én vagyok a legjobb az évfolyamon, azóta kuss van.
2012. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
anyumnak sose vagyok elég csinos. az alakommal mindig van kifogása. 10 kilot fogytam és még miondig szidja az alakom pedig 178/70 kg vagyok.
2012. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Azt azért hozzá kell tennem, hogy ők azért is erőltették a jogi pályát, mert azt gondolták, azzal sokat fogok keresni. Mi nem voltunk kifejezetten szegények, nagyjából mindenem megvolt mindig, viszont ezért a szüleimnek iszonyatosan sokat kellett dolgoznia, miközben mindketten betegek. Azt szerették volna, hogy ha én kicsit könnyebben boldogulok.

Másrészt egyszerű emberek, az, hogy valaki jogot végzett, nekik nagyon nagy dolog. A bölcsészetet meg nem tudják hová tenni, pontosabban nem értik, hogy ez nekem miért jó.

2012. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ajjaj! bebuktam a karriert, családot, önhibámon kívül, mégis rakás sz.r vagyok a szemükben, akivel 30-on felül ordibálhatnak, mert rájuk szorul...
2012. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!