Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugtassam meg anyukamat,...

Hogy nyugtassam meg anyukamat, ha majd meghal a nagypapam?

Figyelt kérdés
Nagypapam ugy tunik nemsokara tavozik az elok sorabol. En azert tudok igy elore gondolkozni, mert engem nem fuzott hozza olyan eros erzelmi szal, persze szeretem, de nem talalkoztunk sokszor. A helyzet az, hogy mivel nem tudott magarol gondoskosni, anyukam beadta ot egy "rehabra". Havi 90 ezer forint, egy 5 agyas szobaert. Kritikat nem kerunk, apolora nem lett volna lehetoseg, anyukam pedig nem tudta volna munka mellett apolni, mivel 24 oras felugyelet kell melle. A gond az, hogy ez a "rehab" szo szerint leepitette. Nem tornaztattak, mondvan "elhanyagolja magat a bacsi". Felfekvest kaptt, arra is nekunk kellett bevinni gyogyszert. Mint kiderult nem is etettek, igy mar nagyon lefogyott. Ez eddig nem derult ki. Anyukam amikor tudott bement, es akkor o etette, de naponta 5x nem tudott beszaladni. Anyukam most magat hibaztatja, hogy o adta be oda, es, hogy kereshetett volna jobb helyet, de ennyi penzbol nem volt mas lehetosegunk. Mit mondjak neki, hogy ne fajjon neki annyira? Tudom, ez egy helyzetleiras magyaorszag remes egeszsegugyerol, de kerek mindenkit ne kezdjunk bele a temaba, tenyleg csak a fo kerdesre varok valaszt. Koszonom!
2012. ápr. 26. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Vigyétek haza! Míg lehet!

Ha csak egy hétig él még, akkor is!

2012. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk, nem mondhatom el, hogy miert, mert ebbol valaki esetleg ram ismerhetne, de sajnos tenyleg lehetetlen hazahozni. :(
2012. ápr. 26. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Te esetleg nem tudsz bemenni hozzá? Az alap kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, talán majd az adott helyzetben tudni fogod mit mondj, vagy lesz olyan válaszoló aki tud rá választ adni.

2012. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En nem, videken vagyok, csak hetevegere jarok haza. Persze latogatokent megyek, de aploni en se tudom a suli miatt. Az a baj, hogy a kerdes mar most aktualis, mert anyukam is tudja mi lesz, es magat okolja. Mondom neki, hogy nem volt valasztas, de valami kifogast mindig talal, hogy mi lett volna ha... Ha meghal szegeny nem tudom mit csinalok, temetesre nincs penz, nekem meg jonnek a vizsgak, itthon se leszek anyukammal. :(
2012. ápr. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!