Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a "jobb" megoldás egy...

Mi a "jobb" megoldás egy ilyen rossz esetben?

Figyelt kérdés

Adott a tény: Terhes vagy. Se munkád,se családod,se párod aki legalább vállalná a felelősséget. Szóval tök egyedül vagy,és nincs semmid.

"A" megoldás: abortusz-kérni valakitől kölcsön,vagy esetéeg vmi segélyt rá,vagy lehet az apuka is kifizetné csak h ne szülessen meg a gyerek. Tehát abortuszra menni.


"B" megoldás: örökbe adni babát. Tudni hogy valahol ott van de mégsem lehet veled. Talán még ha megtudja h örökbe fogadták,még gyülölni is fog.


2012. ápr. 27. 11:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

A. a megoldás részemről... úgy tudom, hogy el lehet intézni az állam által ingyen az abortuszt olyan esetben, ha tényleg nem tudod kifizetni....


Nem lenne szívem a B-hez.Pénz nélkül egy terhességet ki sem lehet bírni,gondolj csak a nőgyógyászati vizsgálatokra, a vitaminokra, gyógyszerekre és a szülésre.... Pénz nélkül kizárt egy terhességet végigvinni. Szóval egészséges babát sem biztos, hogy tudnál örökbe adni.


Egyértelműen elvetetném, bármily fájó is, nem szeretném, hogy úgy érkezzen a baba, hogy az egyik fél nem akarja!

2012. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
elvetetném, bármilyen fájó is.
2012. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az elsővel. Van ismerősöm,aki örökbe adta a babáját ezelőtt 06 évvel. Férjhez ment,van 2 szép gyereke,de nem tudja őket szeretni,mert mindig az jár az eszében,hogy mi lehet az elsővel? Előre fél,hogy majd a gyerek 18 éves korában felkeresi és számon kéri,hogy miért adta örökbe.

Kihordani,megszülni egy babát,és odaadni egy ismeretlennek, sokkal nagyobb lelki teher,mint az abortusz.

Csak az javasol ilyent,aki soha nem volt ilyen helyzetben.

2012. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy lenne, ahogy felveted, az abortusz mellett döntenék. Nem tudnám elviselni egy életen át a gondolatot, hogy valahol van egy gyerekem, akit talán soha nem láthatnék.
2012. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
A megoldás. Egy ismerősöm örökbe adta. Sose tudott normális életet élni. Mindig erre a gyerekre gondolt... 23L
2012. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg nincs munkád,se jövedelmed kikéred a helyi önkörmányzattól az igazolást és ingyen csinálják meg neked az abortuszt.

Én az abortuszt választanám a te helyedben.

Nagyon sajnállak!! :(

2012. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos abortusz. :(
2012. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%

Nehéz döntés.

Nem feltétlenül értek egyet azokkal, akik azt írták, hogy nem tudnál együtt élni azzal, hogy lemondtál róla. Szerintem meg azzal nem tudnál együtt élni, hogy elvetetted.

Mind a kettő nehéz döntés, amit nem lesz egyszerű feldolgozni. De én a B megoldást javasolnám.

2012. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
abortusz
2012. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Van aki az abortuszt képtelen feldolgozni, valaki az örökbe adással nem tudna együtt élni.

Nem tudom rólad van-e szó kérdező, de azt tanácsolnám gondold végig az összes lehetőséget. Mindenki ismeri magát annyira, hogy tudja melyik viselné meg kevésbé, vagy melyikkel tudna együtt élni. Ne ismeretlenekre hallgass akik itt írogatják a bölcsességeiket, mert ők nem ismernek téged, az érzéseidet, az életedet.

Ha csak úgy általánosságban kérdezed, akkor én is az abortuszt tudnám jobban elviselni.

2012. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!